Grunty pod tynki gipsowe

Mają za zadanie wzmocnić podłoże i utworzyć warstwę sczepną. Nie ograniczają paroprzepuszczalności. Dedykowane do mas gipsowych.

Grunty pod tynki gipsowe wewnętrzne

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Grunt pod tynki gipsowe i wylewki Gruntolit-Sk

Na bazie wodnej dyspersji żywicy akrylowo-styrenowej. Wzmacnia podłoże, ogranicza i wyrównuje jego chłonność, nie zmniejszając paroprzepuszczalności. Jest odporny na podwyższoną alkaliczność gruntowanych podłoży. Do stosowania wewnątrz pomieszczeń.
Cena 204,06 zł

Optogrunt PoroContact grunt pod tynk

Grunt Do Powierzchni Chłonnych Pod Tynki Gipsowe – Optogrunt PoroContact. Specjalny środek gruntujący, przeznaczony do obniżania i wyrównywania chłonności podłoża przed aplikacją tynków gipsowych. Zwiększa przyczepność i poprawia obrabialność.
Cena 202,95 zł

Grunt pod tynki gipsowe Gruntobet

Wzmacnia podłoże, ogranicza i wyrównuje jego chłonność, nie zmniejszając paroprzepuszczalności. Odporny na działanie związków alkalicznych. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.
Cena 150,55 zł

Grunt szybkoschnący Uni-Grunt

Do gruntowania podłoży nasiąkliwych, nadmiernie chłonnych i osłabionych, takich jak: beton, płyty g-k, tynki gipsowe, cementowe, nieotynkowane ściany z wszelkiego rodzaju cegieł, bloczków, pustaków, wylewki betonowe i anhydrytowe; podłoża drewnopochodne.
Cena 74,96 zł