Grunty pod tynki akrylowe

Barwione pod kolor tynku aby zamaskować ewentualne przetarcia struktury. Mają za zadanie wzmocnić podłoże i utworzyć warstwę sczepną. Posiadają ziarno umożliwiające rozprowadzenie tynku. Dedykowane do mas akrylowych.

Grunty pod tynki akrylowe budowlane

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Grunt pod farby i tynki Color Prime

Color Prime jest akrylowym podkładem korygująco-odcinającym oferowanym w pełnej gamie kolorów Dryvit. Warstwa Color Prime tworzy jednolitą powłokę, zapewniającą równomierną nasiąkliwość i korygującą kolor podłoża przed układaniem tynku akrylowego Dryvit.
Cena 552,89 zł

Color Prime M grunt pod tynki 17kg

Color Prime M jest podkładem do stosowania na warstwę bazową przed położeniem tynków poimerowych Dryvit. Koryguje kolor podłoża i zapewnia jednolitą nasiąkliwość.
Cena 464,94 zł

Grunt pod tynki elewacyjne Pg221

Wodorozcieńczalny płyn gruntujący w postaci gotowej do użycia. Do stosowania na podłoża mineralne (tynk cementowo-wapienny, beton, bloczki gipsowe), systemy ociepleniowe pod tynki akrylowe, silikatowe, silikonowe i dekoracyjne.
Cena 330,87 zł

Preparat gruntujący do tynków organicznych Apg

Preparat gruntujący na bazie żywic akrylowych z dodatkiem kwarcu. Do wyrównania chłonności i wzmacniania przyczepnośći podłoży chłonnych (np. warstwa zbrojona w systemach ociepleń, tynki cementowe i wapienne) pod planowane roboty tynkarskie.
Cena 270,60 zł

Grunt pod tynki gipsowe i wylewki Gruntolit-Sk

Na bazie wodnej dyspersji żywicy akrylowo-styrenowej. Wzmacnia podłoże, ogranicza i wyrównuje jego chłonność, nie zmniejszając paroprzepuszczalności. Jest odporny na podwyższoną alkaliczność gruntowanych podłoży. Do stosowania wewnątrz pomieszczeń.
Cena 204,06 zł

Grunt pod tynki Cermit Cerplast

Gruntuje podłoża pod tynki cienkowarstwowe – CERMIT (mineralne i akrylowe) oraz DEKO M. Silnie przylega do podłoża oraz do nakładanych tynków. Tworzy tymczasową ochronę dla elewacji – przez pół roku stanowi ochronę nieotynkowanej elewacji.
Cena 164,59 zł

Grunt pod tynki gipsowe Gruntobet

Wzmacnia podłoże, ogranicza i wyrównuje jego chłonność, nie zmniejszając paroprzepuszczalności. Odporny na działanie związków alkalicznych. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.
Cena 150,55 zł

Grunt pod tynk akrylowy Grunlit

Grunt akrylowy podkładowy pod tynki akrylowe, wysoka jakość, poprawia przyczepność, wyrównuje chłonność podłoża, bogata kolorystyka. Do zastosowania w ociepleniach budynków systemu ociepleń KOSBUD.
Cena 141,94 zł

GTA akrylowy grunt tynk z kwarcem 10l

Akrylowy grunt tynkarski z dodatkiem kwarcu, stosowany pod tynki strukturalne siloksanowe i akrylowe. Poprawiajacy przyczepność i wyrównujacy chłonność podłoża przed nałożeniem kolejnych powłok. Kolor: biały. Mrozoodporny, do wnętrz i na zewnątrz.
Cena 130,38 zł

Grunt pod tynki elewacyjne Grunt M

gotowa do użycia, dobrze kryjąca, zawierająca drobiny kwarcu wyprawa gruntująca pod tynki mineralne, akrylowe, siloksanowe i silikonowe. Dzięki swoim właściwościom niezbędna do gruntowania wszystkich powierzchni betonowych, ceramicznych.
Cena 106,03 zł

Grunt pod tynk akrylowy E138

Elastyczny, gotowy do użycia preparat akrylowy z dodatkiem wysokiej jakości wypełniaczy i pigmentów. Przeznaczony do ostatecznego przygotowania powierzchni przed malowaniem i tynkowaniem; reguluje chłonność podłoża, zwiększa przyczepność i wydajność.
Cena 94,59 zł

Grunt pod tynki akrylowe Permuro Gt

Barwiony preparat na bazie dyspersji akrylowej i wypełniaczy mineralnych, przeznaczony do właściwego przygotowania podłoża pod akrylowe masy tynkarskie PERMURO (tzn. pod PERMURO, PERMURO AKORD, PERMURO TYNK ROLKOWY.
Cena 94,71 zł