Grunty pod tynki akrylowe

Barwione pod kolor tynku aby zamaskować ewentualne przetarcia struktury. Mają za zadanie wzmocnić podłoże i utworzyć warstwę sczepną. Posiadają ziarno umożliwiające rozprowadzenie tynku. Dedykowane do mas akrylowych.

Grunty pod tynki akrylowe budowlane

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Grunt pod farby i tynki Color Prime

Color Prime jest akrylowym podkładem korygująco-odcinającym oferowanym w pełnej gamie kolorów Dryvit. Warstwa Color Prime tworzy jednolitą powłokę, zapewniającą równomierną nasiąkliwość i korygującą kolor podłoża przed układaniem tynku akrylowego Dryvit.
Cena 552,89 zł

Color Prime M grunt pod tynki 17kg

Color Prime M jest podkładem do stosowania na warstwę bazową przed położeniem tynków poimerowych Dryvit. Koryguje kolor podłoża i zapewnia jednolitą nasiąkliwość.
Cena 464,94 zł

Grunt pod tynki elewacyjne Pg221

Wodorozcieńczalny płyn gruntujący w postaci gotowej do użycia. Do stosowania na podłoża mineralne (tynk cementowo-wapienny, beton, bloczki gipsowe), systemy ociepleniowe pod tynki akrylowe, silikatowe, silikonowe i dekoracyjne.
Cena 330,87 zł

Preparat gruntujący do tynków organicznych Apg

Preparat gruntujący na bazie żywic akrylowych z dodatkiem kwarcu. Do wyrównania chłonności i wzmacniania przyczepnośći podłoży chłonnych (np. warstwa zbrojona w systemach ociepleń, tynki cementowe i wapienne) pod planowane roboty tynkarskie.
Cena 270,60 zł

Grunt pod tynki gipsowe i wylewki Gruntolit-Sk

Na bazie wodnej dyspersji żywicy akrylowo-styrenowej. Wzmacnia podłoże, ogranicza i wyrównuje jego chłonność, nie zmniejszając paroprzepuszczalności. Jest odporny na podwyższoną alkaliczność gruntowanych podłoży. Do stosowania wewnątrz pomieszczeń.
Cena 204,06 zł

Grunt pod tynki Cermit Cerplast

Gruntuje podłoża pod tynki cienkowarstwowe – CERMIT (mineralne i akrylowe) oraz DEKO M. Silnie przylega do podłoża oraz do nakładanych tynków. Tworzy tymczasową ochronę dla elewacji – przez pół roku stanowi ochronę nieotynkowanej elewacji.
Cena 164,59 zł

Grunt pod tynki gipsowe Gruntobet

Wzmacnia podłoże, ogranicza i wyrównuje jego chłonność, nie zmniejszając paroprzepuszczalności. Odporny na działanie związków alkalicznych. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.
Cena 150,55 zł

Grunt pod tynk akrylowy Grunlit

Grunt akrylowy podkładowy pod tynki akrylowe, wysoka jakość, poprawia przyczepność, wyrównuje chłonność podłoża, bogata kolorystyka. Do zastosowania w ociepleniach budynków systemu ociepleń KOSBUD.
Cena 141,94 zł

GTA akrylowy grunt tynk z kwarcem 10l

Akrylowy grunt tynkarski z dodatkiem kwarcu, stosowany pod tynki strukturalne siloksanowe i akrylowe. Poprawiajacy przyczepność i wyrównujacy chłonność podłoża przed nałożeniem kolejnych powłok. Kolor: biały. Mrozoodporny, do wnętrz i na zewnątrz.
Cena 130,38 zł

Grunt pod tynki elewacyjne Grunt M

gotowa do użycia, dobrze kryjąca, zawierająca drobiny kwarcu wyprawa gruntująca pod tynki mineralne, akrylowe, siloksanowe i silikonowe. Dzięki swoim właściwościom niezbędna do gruntowania wszystkich powierzchni betonowych, ceramicznych.
Cena 106,03 zł

Grunt pod tynki akrylowe Permuro Gt

Barwiony preparat na bazie dyspersji akrylowej i wypełniaczy mineralnych, przeznaczony do właściwego przygotowania podłoża pod akrylowe masy tynkarskie PERMURO (tzn. pod PERMURO, PERMURO AKORD, PERMURO TYNK ROLKOWY.
Cena 94,71 zł

Grunt pod tynk akrylowy E138

Elastyczny, gotowy do użycia preparat akrylowy z dodatkiem wysokiej jakości wypełniaczy i pigmentów. Przeznaczony do ostatecznego przygotowania powierzchni przed malowaniem i tynkowaniem; reguluje chłonność podłoża, zwiększa przyczepność i wydajność.
Cena 94,59 zł