Grunty pod farby fasadowe silikatowe

Wzmacniają podłoże, poprawiają hydrofobowość i tworzą warstwę kontaktową pod silikatowe farby elewacyjne.

Grunty pod farby fasadowe silikatowe budowlane

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Grunt pod tynki elewacyjne Pg221

Wodorozcieńczalny płyn gruntujący w postaci gotowej do użycia. Do stosowania na podłoża mineralne (tynk cementowo-wapienny, beton, bloczki gipsowe), systemy ociepleniowe pod tynki akrylowe, silikatowe, silikonowe i dekoracyjne.
Cena 330,87 zł

Grunt pod tynki silikatowe Tynkolit Z-Sa zimowy

Środek gruntujący pod tynki silikatowe (krzemianowe) w wersji zimowej: SILIKATYNK Z 021 produkowany na bazie wodnego szkła potasowego. Ogranicza i wyrównuje chłonność.
Cena 290,40 zł

Grunt pod tynki silikatowe Tynkolit-Sa

Środek gruntujący pod tynki silikatowe (krzemianowe) produkowany na bazie szkła wodnego potasowego. Ogranicza i wyrównuje chłonność podłoża, nie zmniejszając jego paroprzepuszczalności. Nie zawiera rozpuszczalnika organicznego.
Cena 177,98 zł

Grunt pod tynki akrylowe OPTOGRUNT SiliPlast

Środek gruntujący na bazie potasowego szkła wodnego przeznaczony pod tynki silikatowe. Zwiększa przyczepność i wyrównuje chłonność podłoża, ułatwia nakładanie i obróbkę tynków silikatowych. Preparat doskonale paroprzepuszczalny. Pod farby akrylowe.
Cena 155,96 zł

Grunt pod tynki silikatowe Grunt S-T

gotowa do użycia, dobrze kryjąca, zawierająca drobiny kwarcu wyprawa gruntująca pod tynki silikatowe. Dzięki swoim właściwościom niezbędna do gruntowania wszystkich powierzchni betonowych, ceramicznych, cementowo-wapiennych, które będą pokrywane tynkiem.
Cena 113,04 zł

Farba silikatowa podkładowa Sp

Do wykonania warstwy podkładowej pod cienkowarstwowe silikatowe tynki dekoracyjne w celu zwiększenia ich przyczepności do podłoża, zmniejszenia prawdopodobieństwa powstania przebarwień w warstwie tynku, wyrównania wodochłonności.
Cena 107,88 zł

Grunt pod tynki krzemianowe 13kg

Do wytworzenia szorstkiej, poprawiającej przyczepność, białej lub kolorowej warstwy na wszelkich podłożach budowlanych pod tynki oparte na spoiwie krzemianowym: silikatowe i silikatowo-silikonowe oraz do zmniejszania i wyrównywania chłonności podłoży.
Cena 107,29 zł

Grunt pod tynki silikatowe Calsilit Gt

Preparat gruntujący pod krzemianowe (silikatowe) masy tynkarskie. Poprawia przyczepność wyprawy tynkarskiej; Zmniejsza i wyrównuje chłonność podłoża; Ułatwia nakładanie tynku i wyprowadzanie faktury; Podbarwiany pod kolor tynku.
Cena 104,55 zł

Grunt pod farby silikatowe elewacyjne Grunt S

FAST GRUNT S przeznaczony jest do gruntowania podłoży mineralnych, takich jak tynki cementowe, cementowo-wapienne oraz cienkowarstwowe tynki mineralne. Służy również do gruntowania surowych powierzchni wykonanych z betonu, a także cegieł, bloczków.
Cena 102,51 zł

Grunt pod farby silikatowe Calsilit Gf

Krzemianowy preparat gruntująco-wzmacniający na podłoża mineralne. Wzmacnia powierzchniowo strukturę podłoża. Trwale wiąże z podłożem mineralnym. Posiada bardzo dobre właściwości penetrujące.
Cena 91,02 zł

Grunt pod farby silikatowe OPTOGRUNT SiliMal

Środek gruntujący na bazie potasowego szkła wodnego. Wyrównuje i ogranicza chłonność podłoża, zwiększa wydajność farb silikatowych. Paroprzepuszczalny, wodorozcieńczalny. Na podłoża mineralne, zalecany pod farby i tynki silikatowe.
Cena 88,56 zł

Arkol NX Grunt pod farby silikonowe 5kg

Gruntuje podłoża pod farby silikonowe - np. ARKOL N, FASTEL NOVA - tynki cementowe, cem-wap, cienkowarstwowe tynki mineralne i dyspersyjne, tynki i gładzie gipsowe, płyty g-k, nieotynkowane mury z betonu, cegieł, bloczków, pustaków ceramicznych.
Cena 76,62 zł