Grunt pod tynk silikatowy MajsterGrunt-72785
  • Grunt pod tynk silikatowy MajsterGrunt-72785

Grunt pod tynk silikatowy MajsterGrunt

150,55 zł
Brutto
MajsterGrunt Podtynkowy Silikatowy jest gęstą, białą lub barwną cieczą, w skład której wchodzą dyspersje polimerowe, wypełniacze mineralne, środki modyfikujące oraz szkło wodne potasowe.
Ilość

MajsterGrunt Podtynkowy Silikatowy

 

Zastosowanie:

Służy do gruntowania podłoża przed nakładaniem tynków wewnątrz i na zewnątrz budynków. Stosuje się do gruntowania warstwy zbrojonej w systemach dociepleń oraz na równych, odpowiednio przygotowanych podłożach mineralnych (takich jak: powierzchnie betonowe, tynki cementowe, tynki cementowo-wapienne). Zastosowanie podkładu tynkarskiego poprawia przyczepność masy tynkarskiej do podłoża, ułatwia prace tynkarskie, wyrównuje przebieg procesu wiązania i wysychania nałożonego tynku. Zmniejsza i ujednolica chłonność oraz redukuje pylistość podłoża. Zabezpiecza zagruntowaną powierzchnię przed szkodliwym działaniem wilgoci, eliminuje możliwość wystąpienia plam i ogranicza efekt przebijania koloru podłoża przez strukturę.

Dane techniczne:

    Temperatura stosowania: od +5°C do +25°C
    Temperatura podłoża: od +5°C do +25°C
    Gęstość objętościowa: ok. 1,2 g/cm3
    Konsystencja: ciecz

Zużycie:

Zużycie podkładu tynkarskiego przy jednokrotnym gruntowaniu podłoża wynosi ok. 0,25-0,3 kg/m2.W celu dokładnego określenia zużycia wyrobu zaleca się przeprowadzenie prób na danym podłożu.


Warunki przechowywania i transportu:

Podkład gruntujący przechowywać w szczelnym i nieuszkodzonym opakowaniu w temperaturze od +5°C do +25°C. Chronić przed nadmiernym nagrzewaniem i mrozem. Okres przydatności do stosowania wynosi 6 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu. Wyrób przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Skład:

MajsterGrunt Podtynkowy Silikatowy jest gęstą, białą lub barwną cieczą, w skład której wchodzą dyspersje polimerowe, wypełniacze mineralne, środki modyfikujące oraz szkło wodne potasowe.

 

Grunt podtynkowy silikatowy 10kg
Grunt podtynkowy silikatowy 15kg
Grunt podtynkowy silikatowy 20kg
Grunt podtynkowy silikatowy 5kg

1210502220
Nowy produkt
Zaproponuj własną cenę

Oryginalna cena: 150.55 zł

 

* wymagane pola