Grunt pod mozaikę z kwarcem MajsterGrunt-72781
  • Grunt pod mozaikę z kwarcem MajsterGrunt-72781

Grunt pod mozaikę z kwarcem MajsterGrunt

152,27 zł
Brutto
Poprawia przyczepność masy tynkarskiej do podłoża, ułatwia prace tynkarskie, wyrównuje przebieg procesu wiązania i wysychania nałożonego tynku. Zmniejsza i ujednolica chłonność oraz redukuje pylistość podłoża.
Ilość

MajsterGrunt Podtynkowy Akrylowy

 

Zastosowanie:

Służy do gruntowania podłoża przed nakładaniem tynków wewnątrz i na zewnątrz budynków. Stosuje się do gruntowania warstwy zbrojonej w systemach dociepleń oraz na równych, odpowiednio przygotowanych podłożach mineralnych (takich jak: powierzchnie betonowe, tynki cementowe, tynki cementowo-wapienne). Zastosowanie podkładu tynkarskiego poprawia przyczepność masy tynkarskiej do podłoża, ułatwia prace tynkarskie, wyrównuje przebieg procesu wiązania i wysychania nałożonego tynku. Zmniejsza i ujednolica chłonność oraz redukuje pylistość podłoża. Zabezpiecza zagruntowaną powierzchnię przed szkodliwym działaniem wilgoci, eliminuje możliwość wystąpienia plam i ogranicza efekt przebijania koloru podłoża przez strukturę.


Dane techniczne:

    Temperatura stosowania: od +5°C do +25°C
    Temperatura podłoża: od +5°C do +25°C
    Gęstość objętościowa: ok. 1,2 g/cm3
    Konsystencja: ciecz

 

Zużycie:

Zużycie podkładu tynkarskiego przy jednokrotnym gruntowaniu podłoża wynosi ok. 0,25-0,3 kg/m2.W celu dokładnego określenia zużycia wyrobu zaleca się przeprowadzenie prób na danym podłożu.


Warunki przechowywania i transportu:

Podkład gruntujący przechowywać w szczelnym i nieuszkodzonym opakowaniu w temperaturze od +5°C do +25°C. Chronić przed nadmiernym nagrzewaniem i mrozem. Okres przydatności do stosowania wynosi 6 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu. Wyrób przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Skład:

MajsterGrunt Podtynkowy Akrylowy jest gęstą, białą lub barwną cieczą, w skład której wchodzą dyspersje polimerowe, wypełniacze mineralne oraz środki modyfikujące oraz żywica silikonowa. W opcji „z kwarcem” zawiera piasek kwarcowy.

Grunt pod mozaikę z kwarcem 10kg
Grunt pod mozaikę z kwarcem 15kg
Grunt pod mozaikę z kwarcem 20kg
Grunt pod mozaikę z kwarcem 5kg

 

1210502216
Nowy produkt
Zaproponuj własną cenę

Oryginalna cena: 152.27 zł

 

* wymagane pola