Fugi do płytek

Przeznaczone do spoinowania okładzin z glazury, terakoty i gresów. Zarówno cementowe jak i epoksydowe fugi i zaprawy fugowe.

Fugi do płytek ściennych zwanej glazurą

Jest 63 produktów.

Pokazano 1-12 z 63 pozycji

Zestaw do mieszania Soproduru 2-6kg

Zestaw do mieszania od 2 do 6 kg Soproduru z uchwytem ryglującym nakładanym na wiadro do Soproduru ze specjalną tarczą mieszającą niezbędna wiertarka 1/2” 20 UNF z szyjką wrzeciona 43 mm wg normy europejskiej, liczba obrotów > 2000 min.
Cena 3 001,20 zł

Fuga do kostki brukowej Hfe epoksydowa

Dwuskładnikowa, do okładzin z kostki brukowej i kamienia naturalnego. Wodo nieprzepuszczalna do stosowania w obszarach mocno obciążonych jak np. ulice, parkingi, strefy załadunku.
Cena 642,06 zł

Fuga epoksydowa Fep trójskładnikowa

Trójskładnikowa, wysokowytrzymała, epoksydowa zaprawa do spoinowania­. Żywica, utwardzacz, piasek kwarcowy (0,1 - 0,5 mm) są mieszane na budowie. Do spoinowania ceramicznych płytek przy obciążeniu agresywnymi wodami, chemikaliami, kwasami, naturalnymi
Cena 559,65 zł

Fuga do kostki brukowej Epf epoksydowa

Dwuskładnikowa, na lekko i średnio obciążone okładziny z kostki brukowej i z kamienia naturalnego, jak np. ciągi komunikacyjne, miejsca postojowe, drogi dojazdowe, parkingi.
Cena 546,12 zł

Zaprawa do spoinowania Pfv 30 epoksydowa

Trójskładnikowa, wodoprzepuszczalna zapraw do spoinowania nawierzchni z kostki granitowej, nawierzchni z płyt kamiennych, okładzin z płytek betonowych oraz klinkieru. Pod duże obciążenia ruchem kołowym oraz pieszym. Odporna na ścieranie oraz czyszczenie.
Cena 455,10 zł

Fuga do kostki brukowej Pf

Jednoskładnikowa, gotowa do użytku, utwardzana pod wpływem tlenu z powietrza zaprawa fugowa do lekko obciążonych okładzin z kostki brukowej i z kamienia naturalnego.
Cena 419,43 zł

Zaprawa epoksydowa do spoinowania szara 5 kg

Do wykonywania chemoodpornych i wodoszczelnych spoin o szerokości od 1 do 10 mm oraz uszczelnień w obiektach przetwórstwa spożywczego, kuchniach, mleczarniach, browarach, zakładach chemicznych, przemysłu lekkiego, laboratoriach, basenach pływackich.
Cena 393,60 zł

Zaprawa do spoinowania kostki brukowej Pfm

Dwukomponentowa, wodoprzepuszczalna zaprawa na bazie żywic sztucznych do spoinowania kostki brukowej, np. klinkierowej, kamienia naturalnego i betonowej. Nieporastajaca mchem i trawa, łatwa w obróbce i utrzymaniu w czystosci.
Cena 375,15 zł

Fuga do płytek szkliwionych Ce44

do spoinowania szkliwionych lub nieszkliwionych, ale nie porowatych płytek ceramicznych. Materiał można używać do spoinowania płytek ściennych i podłogowych, wewnątrz oraz na zewnątrz budynków.
Cena 372,38 zł

Klej i fuga epoksydowa Ekf

Dwuskładnikowa, chemoodporna zaprawa na bazie emulgowanej wodą żywicy epoksydowej. Do klejenia jak również spoinowania okładzin ceramicznych. Charakteryzuje się dużą odpornością chemiczną jak również mechaniczną jest wodoszczelna oraz mrozoodporna.
Cena 344,40 zł

Fuga do kostki brukowej Pff

Jednokomponentowa, w pełni wodoprzepuszczalna zaprawa do spoinowania kostki granitowej, klinkierowej, betonowej szlachetnej i płyt. Nieporastajaca mchem i trawa, łatwo zmywalna podczas obróbki dzieki Easy Clean Technology.
Cena 325,95 zł

Zaprawa spoinująca epoksydowa Epoxi

Do spoinowania płytek ceramicznych, na bazie żywicy epoksydowej. Łatwa w użyciu, nie zawiera rozpuszczalników organicznych. Wiąże i twardnieje bez skurczu. Po stwardnieniu mrozo, wodo i chemoodporna.
Cena 280,56 zł