Fugi do kostki brukowej

Przeznaczone do spoinowania okładzin z kostki brukowej.  Zarówno cementowe jak i epoksydowe fugi i zaprawy fugowe.

Fugi do kostki brukowej utworzą trwałą spoinę

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Fuga do kostki brukowej Hfe epoksydowa

Dwuskładnikowa, do okładzin z kostki brukowej i kamienia naturalnego. Wodo nieprzepuszczalna do stosowania w obszarach mocno obciążonych jak np. ulice, parkingi, strefy załadunku.
Cena 642,06 zł

Fuga do kostki brukowej Epf epoksydowa

Dwuskładnikowa, na lekko i średnio obciążone okładziny z kostki brukowej i z kamienia naturalnego, jak np. ciągi komunikacyjne, miejsca postojowe, drogi dojazdowe, parkingi.
Cena 546,12 zł

Fuga do kostki brukowej Pf

Jednoskładnikowa, gotowa do użytku, utwardzana pod wpływem tlenu z powietrza zaprawa fugowa do lekko obciążonych okładzin z kostki brukowej i z kamienia naturalnego.
Cena 356,52 zł

Fuga do kostki brukowej Tnf z trasem

Fuga cementowa, zawierająca tras szybkowiążąca zaprawa fugowa do spoinowania okładzin z kostki brukowej i kamienia naturalnego w obszarach lekko, średnio i mocno obciążonych.
Cena 137,76 zł

Fuga do kostki brukowej Pfm

Cementowa, zawierająca tras szybkowiążąca zaprawa fugowa do spoinowania okładzin z kostki brukowej i kamienia naturalnego w obszarach lekko, średnio i mocno obciążonych.
Cena 85,49 zł

Fuga do kostki betonowej z trasem

Cementowa, zawierająca tras, szybkowiążąca zaprawa szczególnie do spoinowania kostki betonowej w obiektach ogrodowych i architektury krajobrazu oraz średnio obciążonych okładzin infrastruktury drogowej, a także obszarów obciążonych oddziaływaniem mrozu.
Cena 74,42 zł