Fugi do klinkieru

Szeroka paleta barw pozwoli dopasować kolorystykę do najbardziej wymagającego projektu. Wybrane produkty zawierają tras reński zapobiegający powstawaniu wykwitów solnych.

Fugi do klinkieru w popularnych kolorach cegły

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

ZK557 fuga klinkier

Do spoinowania ścian elewacyjnych, ogrodzeń, kominów wykonanych z cegieł klinkierowych, cegieł i bloczków silikatowych, bloczków betonowych, elementów kamiennych, Elewacyjnych płytek klinkierowych, kamiennych i ręcznie formowanych.
Cena 2 053,49 zł

Fuga do klinkieru Vor z trasem

Zaprawa fugowa z trasem. Dzięki zawartości trassu wraz z zaprawą murarską Optomur VOR pozwala zmniejszyć do minimum ryzyko wystąpienia wykwitów wapiennych. Dodatek trassu powoduje polepszenie przyczepności i szczelności zaprawy.
Cena 69,19 zł

Zaprawa do murowania klinkieru Kmt z trasem

Z dodatkiem trasu do murowania i fugowania murów z cegły klinkierowej o nasiąkliwości > 8%. Zapewnia całkowitą przepuszczalność pary wodnej przy wysokiej szczelności materiału.
Cena 51,66 zł

Fuga klinkier 3-10mm

Kolorowa, drobnoziarnista zaprawa do spoinowania murów, ogrodzeń, podmurzy, fasad, kominów z klinkierowych cegieł licowych, klinkierowych płytek elewacyjnych, jak również do wypełniania fug między okładzinami z naturalnego (poza marmurowymi) i sztucznego.
Cena 41,33 zł

Zaprawa do murowania klinkieru Kmt plus z trasem

Zapewnia całkowitą prze­puszczalność pary wodnej przy wysokiej szczelności materiału i nie dopuszcza poprzez swoją elastyczność do powstawa­nia rys skurczo­wych. Klasyfikacja zg. z normą PN-EN 998-2 Zawiera tras reński.
Cena 39,98 zł

Fuga do klinkieru tras

Zaprawa do spoinowania okładzin klinkierowych w postaci fabrycznie przygotowanej, suchej mieszanki spoiwa mineralnego, wypełniaczy mineralnych, specjalnych domieszek modyfikujących i trasu reńskiego.
Cena 28,41 zł