Fugi do kamienia

Przeznaczone do spoinowania okładzin z kamienia naturalnego.  Zarówno cementowe jak i epoksydowe fugi i zaprawy fugowe.

Fugi do kamienia nadadzą okładzinie niepowtarzalny charakter

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Grandelit fuga

Grandelit fuga do spoinowania płytek gresowych, ceramicznych, szklanych oraz kamiennych (oprócz kamieni naturalnych wrażliwych na przebarwienia oraz marmurów), zarówno na powierzchniach pionowych i poziomych
Cena 7 668,93 zł

Fuga do kostki brukowej Hfe epoksydowa

Dwuskładnikowa, do okładzin z kostki brukowej i kamienia naturalnego. Wodo nieprzepuszczalna do stosowania w obszarach mocno obciążonych jak np. ulice, parkingi, strefy załadunku.
Cena 642,06 zł

Fuga do kostki brukowej Epf epoksydowa

Dwuskładnikowa, na lekko i średnio obciążone okładziny z kostki brukowej i z kamienia naturalnego, jak np. ciągi komunikacyjne, miejsca postojowe, drogi dojazdowe, parkingi.
Cena 546,12 zł

Fuga do kostki brukowej Pf

Jednoskładnikowa, gotowa do użytku, utwardzana pod wpływem tlenu z powietrza zaprawa fugowa do lekko obciążonych okładzin z kostki brukowej i z kamienia naturalnego.
Cena 356,52 zł

Fuga do płytek Fl elastyczna z trasem

Cementowa, elastyczna, zawierająca tras reński zaprawa do fugowania płytek i płyt ceramicznych, gresów, kształtek z kamienia naturalnego i betonu oraz szklanych kształtek budowlanych.
Cena 210,33 zł

Fuga do plytek Ff 911

Zaprawa do fugowania (2-12 mm). Odporna na zabrudzenia, z efektem perlenia. Do płytek ceramicznych, ściennych i podłogowych, gresu, mozaiki, płytek betonowych i kamienia naturalnego odpornego na przebarwienia.
Cena 147,60 zł

Fuga do kostki brukowej Tnf z trasem

Fuga cementowa, zawierająca tras szybkowiążąca zaprawa fugowa do spoinowania okładzin z kostki brukowej i kamienia naturalnego w obszarach lekko, średnio i mocno obciążonych.
Cena 137,76 zł

Zaprawa cementowa do spoinowania Pfn z trasem

Wodoszczelna, do spoinowania kamienia naturalnego, kostki brukowej, płyt i galanterii betonowej. Mrozodporna i odporna na scieranie, ogranicza powstawanie wykwitów.
Cena 100,86 zł

Podkład do fug silikonowych

Podkład zwiększający przyczepność fug silikonowych i fugi dylatacyjnej wysokowytrzymałej do różnych podłoży. P 4050: Wanny akrylowe / kształtki z kamienia naturalnego.
Cena 97,17 zł

Fuga 4-20mm

Fuga do spoinowania płytek ceramicznych i kamiennych, na zewnątrz oraz wewnątrz. Wodoodporna, mrozoodporny, szeroki zakres zastosowań. Płytki o dużych wymiarach. Spoiny szerokie i rustykalne. Posadzki mocno obciążone ( biura, sklepy, szkoły, urzędy).
Cena 85,79 zł

Fuga do kostki brukowej Pfm

Cementowa, zawierająca tras szybkowiążąca zaprawa fugowa do spoinowania okładzin z kostki brukowej i kamienia naturalnego w obszarach lekko, średnio i mocno obciążonych.
Cena 85,49 zł

DF10 fuga elastyczna

Cementowa, elastyczna, szybkowiążąca zaprawa fugowa o trwałych barwach, nie tworząca osadów wapiennych na powierzchni, do spoinowania wszystkich okładzin ceramicznych i kamiennych.
Cena 64,58 zł