Farby silikatowe

Farby silikatowe to powłoki dedykowane zarówno do wnętrz jak i elewacji. Potasowe szkło wodne, które jest w nich spoiwem, nadaje farbom szereg pożądanych właściwości. Od wzmocnienia podłoża po wysoką paroprzepuszczalność.

Farby silikatowe to powłoki do wnętrz jak i elewacji

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-12 z 19 pozycji

Farba silikatowa elewacyjna NanoporColor

Gotowa do użycia, samoczyszcząca, paroprzepuszczlana farba o podwyższonej odporności na zabrudzenia, do dekoracyjnego wykończenia elewacji. Do stosowania na zewnątrz budynków. Farba dostępna w kolorach Life.
Cena 797,04 zł

Farba silikatowa elewacyjna SilikatColor

Gotowa do użycia, paroprzepuszalna farba krzemianowa. Do stosowania na zewnątrz budynków. Farba dostępna w kolorach Life. Gotowa do użycia mineralna farba na bazie szkła wodnego do nanoszenia ręcznego lub przez natrysk na zewnątrz budynków.
Cena 575,64 zł

Farba silikatowa fasadowa Fz381

Podczas wiązania farba weber FZ381 wiąże się podłożem wzmacniając je powierzchniowo. Rekomendowana na tynki mineralne i polimerowo-mineralne, które na skutek upływu czasu, wadliwego wykonawstwa lub innych czynników wymagają powierzchniowego wzmocnienia.
Cena 568,88 zł

Farba dyspersyjno-silikatowa Sylitol

Najwyższej jakości farba dyspersyjno-silikatowa z formułą NQG nanosieci kwarcowych, o wyjątkowo dobrej przyczepności do podłoża, o potrójnym krzemianowaniu. Wysoce dyfuzyjna dla pary wodnej i CO2, odporna na zabrudzenia, zużycie 125-150 ml/m2
Cena 559,65 zł

Farba silikatowa elewacyjna Lk300

Silikatowa, dyfuzyjna, matowa farba elewacyjna na bazie szkła wodnego potasowego. Zalecana do malowania fasad remontowanych obiektów zapytkowych oraz elewacji w systemach ociepleń LOBATHERM.
Cena 479,70 zł

Biała farba krzemianowa wewnętrzna 15l

Krzemianowa farba wewnętrzna, wspomagajaca regulacje mikroklimatu w pomieszczeniu, hypoalergiczna. Do stosowania na podłoża mineralne, zalecana na tynki wapienne i cementowowapienne np. quick-mix MKK, MKL, MKE i inne. Zalecana na tynki renowacyjne.
Cena 455,10 zł

Colorsil silikat farba elewacyjna gładka 17kg

Colorsil jest silikatową farbą elewacyjną produkowaną na bazie szkła potasowego. Powłoka powstała po pomalowaniu farbą Colorsil charakteryzuje się wysoką paroprzepuszczalnością. Po całkowitym wyschnięciu trwale zabezpiecza powierzchnię.
Cena 432,35 zł

Capatect 130 SI farba silikatowa elewacyjna 15l

Elewacyjna farba krzemianowa do pokrywania tynków mineralnych i krzemianowych, także do jednokrotnej egalizacji ww. tynków barwionych w masie. Matowa o bardzo wysokiej przepuszczalności pary wodnej i dużej sile krycia.
Cena 394,83 zł

Farba silikatowa MajsterFarba

Posiada wysoką przepuszczalność pary wodnej. Zastosowanie w produkcie biocydu powłokowego znacznie zmniejsza ryzyko występowanie agresji biologicznej na powstałej powłoce malarskiej.
Cena 357,59 zł

Farba silikatowa elewacyjna Chmurka St

Farba silikatowa o zwiększonej parorzepuszczalności do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych, elewacyjnych powłok malarskich na wszystkich nośnych podłożach mineralnych i organicznych, zarówno na powierzchniach nowych jak i odnawianych.
Cena 309,96 zł

Farba silikatowa elewacyjna 002

Do wykonywania pokryć malarskich na takich podłożach, jak: stare i nowe wyprawy tynkarskie, beton, kamienie naturalne, powłoki wypraw silikatowych itp. Stosowana szczególnie w ochronie zabytków do renowacji i remontu starych budynków.
Cena 292,13 zł

Farba silikatowa elewacyjna Ct54

Farba Ceresit CT 54 służy do malowania elewacji oraz wnętrz (ścian i sufi tów). Można nią pokrywać podłoża mineralne: beton, tynki cementowe, cementowo-wapienne i wapienne. Na skutek reakcji chemicznej farba trwale łączy się z podłożem.
Cena 273,55 zł