Farby pozostałe

Farby pozostałe niesklasyfikowane w kategoriach grupy.

Farby pozostałe niesklasyfikowane w kategoriach grupy.

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Farba dekoracyjna elewacyjna StyleColor

Gotowa do użycia farba do dekoracyjnego wykończenia elewacji budynków. Farba dostępna w kolorach Life. Farba dekoracyjna StyleColor (Baumit StyleColor). Ochrona i estetyczne ukształtowanie zarowno elewacji jak i ścian wewnętrznych.
Cena 1 121,76 zł

Powłoka z metalicznym połyskiem ArtLine Metallic

Gotowa do użycia powłoka dyspersyjna z efektownym metalicznym połyskiem. Informacje dotyczące obróbki metodą natryskową w karcie technicznej produktu. Do stosowania na zewnątrz budynków. Do stosowania na małych powierzchniach. (Wykonywanie wyłącznie przez
Cena 1 023,98 zł

ArtLineGitter powłoka depresyjna

Powłoka dekoracyjna z brokatem. Gotowa do użycia, bezbarwna, brokatowa (srebrna i złota), metalicznie opalizująca powłoka dyspersyjna. Informacje dotyczące obróbki metodą natryskową w karcie technicznej produktu. Do stosowania na zewnątrz budynków.
Cena 977,85 zł

Farba do betonu zewnętrzna Bs310

Dyspersyjna, wodorozcieńczalna, szybkoschnąca farba o dużej przyczepności do podłoży betonowych. Jest dyfuzyjna dla pary wodnej, jednocześnie chroni pomalowane podłożę przed karbonatyzacją. Kolor: biały. Do stosowania wewnątrz oraz na zewnątrz.
Cena 929,88 zł

Powłoka dyspersyjna ArtLine Lasur

Gotowa do użycia powłoka dyspersyjna do dekoracyjnego wykończenia ścian i elewacji. Dostosowania na zewnątrz budynków. Do stosowania na małych powierzchniach. (Wykonywanie wyłącznie przez specjalnie przeszkolonych i doświadczonych w tym zakresie pracownik
Cena 645,75 zł

Disbon 404 farba dyspersyjna 10l

Jednoskładnikowa, wodorozcieńczalna, niskoemisyjna, wzmocniona włóknami węglowymi farba dyspersyjna przeznaczona do malowania posadzek wewnątrz i na zewnątrz, zużycie ok. 200 ml/m2 na warstwę.
Cena 542,74 zł

Elastyczna powłoka elewacyjna 19kg

Weatherlastic Smooth jest wodoodporną farbą dekoracyjną wykonaną na bazie 100 % żywic elastomerów akrylowych, dzięki czemu nawet po kilku latach odznacza się wysoką elastycznością i odkształcalnością w niskich temperaturach.
Cena 510,45 zł

Disbocret 515 farba beton 12l

Najwyższej jakości, kryjąca rysy i pęknięcia do 0,1 mm specjalna, ochronna farba do betonu o wyjątkowo wysokim stopniu krycia i rozlewności, dyfuzyjna, hamująca wnikanie CO2 i SO2, zużycie ok. 200 ml/m2 na warstwę.
Cena 391,14 zł

Farba dyspersyjna wewnętrzna

Dekoracyjna, dyspersyjna farba do wnętrz o metalicznej optyce i satynowym połysku. Szczególnie polecana do pomieszczeń reprezentacyjnych takich jak biura, banki itp. Może być stosowana na tapetach typu ”Rauhfaser” albo na tapetach z włókna szklanego.
Cena 380,69 zł

Wodnik farba chlorokauczukowa błękitny 10l

Farba WODNIK jet wyrobem lakierowym, jednoskładnikowym, wysychającym na powietrzu. Stanowi zawiesinę pigmentów i wypełniaczy w rozpuszczalnikowym roztworze spoiwa chlorokauczukowego z dodatkiem środków pomocniczych. Farba tworzy powłokę gładką
Cena 345,26 zł

Farba elastyczna elewacyjna Fe

Służy do ręcznego wykonania elastycznych zewnętrznych (w opcji z ograniczoną zawartością środków ochrony powłoki, także wewnętrznych powłok malarskich), głównie na podłożach na których wystąpiły rysy o szerokości nie większej niż 100µm. Powłoka wiąże pod
Cena 341,93 zł

Farba pleśnioodpoma Perma White Interior Satin

Pleśnioodpoma farba łazienkowa PERMA-WHITE to farba wodna przeznaczona specjalnie do niekorzystnych warunków, jakie zwykle panują w łazienkach i kuchniach. PERMA-WHITE zapewnia wykończenie odporne na pleśń i wilgoć.
Cena 230,01 zł