Farby polikrzemianowe

Farby polikrzemianowe to nowocześniejsza wersja farb silikatowych. Posiadają wszelkie zalety powłok krzemianowych a dodatkowo ich właściwości minimalizują ryzyko wystąpienia przebarwień w sytuacji, kiedy aplikacja nastąpiła podczas niekorzystnych warunków pogodowych.

Farby polikrzemianowe to nowocześniejsza wersja farb silikatowych

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Farba polisilikonowa elewacyjna 008

Innowacyjna farba elewacyjna o najwyższej ochronie biologicznej. Dzięki zastosowaniu systemu BIO PRUF idealna do miejsc narażonych na porastanie glonami, grzybami pleśniowymi (blisko lasu, parków, zbiorników wodnych).
Cena 418,20 zł

Farba polikrzemianowa elewacyjna Novalit Plan

Mineralna farba produkowana w oparciu o najnowszą, niskoalkaliczną technologię polikrzemianową. Służy do wykonywania podkładowej powłoki malarskiej pod farbę nawierzchniową NOVALIT F na podłożach trudnych (niejednorodnych lub spękanych), na zewnątrz.
Cena 291,51 zł

Farba polikrzemianowa elewacyjna Novalit F

Mineralna farba nawierzchniowa przeznaczona do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych powłok malarskich na zewnątrz budynków. Szczególnie polecana do pierwotnego i renowacyjnego malowania podłoży mineralnych, tj.: tradycyjne tynki wapienne.
Cena 250,92 zł

Farba zolokrzemowa elewacyjna Eo358

Farba elewacyjna EO jest wyjątkowo innowacyjną nawierzchniową farbą zolokrzemową na bazie zolu kwasu krzemowego. Dzięki krzemionce koloidalnej i dodatkowemu wykorzystaniu efektu fotokatalizy farba elewacyjna EO tworzy powłokę samoczyszczącą.
Cena 227,18 zł

Farba zolokrzemowa wewnętrzna Neo Mineral

Farba wewnętrzna NEO MINERAL z systemu TYTAN NEO przeznaczona jest do wymalowań pierwotnych i renowacyjnych wszystkich wysezonowanych podłoży mineralnych takich, jak: płyty gipsowo-kartonowe, tynki gipsowe, cementowe, cementowo-wapienne, wapienne.
Cena 165,93 zł

Farba lazurująca elewacy Novalit 5l

Mineralna farba lazurująca przeznaczona do wykonywania dekoracyjnych, laserunkowych (nie w pełni kryjących) powłok malarskich na zewnątrz budynków. Szczególnie polecana do pierwotnego i renowacyjnego malowania podłoży chropowatych.
Cena 120,54 zł