Farby podkładowe

Farby podkładowe wzmacniają podłoże i stanowią bazę pod właściwy kolor.

Farby podkładowe do wzmacniania podłoża

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Farba podkładowa wewnętrzna Fgf

Specjalistyczna farba wewnętrzna o właściwościach izolujących. Skutecznie blokuje przenikanie przebarwień z podłoża. Bardzo dobra przyczepność do starych powłok. Zwiększa przyczepność i wydajność kolejnych powłok malarskich.
Cena 412,05 zł

Farba podkładowa CapaGrund Universal

Specjalny preparat gruntujący z dodatkiem białego pigmentu do wykonywania kryjących podkładów pod farby dyspersyjne, silikonowe, dyspersyjno-silikatowe na mineralnych powierzchniach zewnętrznych oraz na starych warstwach tynków z żywic syntetycznych.
Cena 302,58 zł

Farba polikrzemianowa elewacyjna Novalit Plan

Mineralna farba produkowana w oparciu o najnowszą, niskoalkaliczną technologię polikrzemianową. Służy do wykonywania podkładowej powłoki malarskiej pod farbę nawierzchniową NOVALIT F na podłożach trudnych (niejednorodnych lub spękanych), na zewnątrz.
Cena 291,51 zł

Farba podkładowa wewnętrzna Iff

Na podłoża cementowo-wapienne, wapienne, tynki gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe. Do malowania sufitów i ścian pomieszczeń narażonych na atak grzybów: kuchnie, łazienki, piwnice i inne pomieszczenia o niewłaściwej cyrkulacji powietrza.
Cena 160,52 zł

Magnetic Primer farba magnetyczna 887ml

Farba magnetyczna Magnetic Primer firmy Rust-Oleum z serii Speciality jest warstwą podkładową pozwalającą na stworzenie powierzchni przyciągającej magnes! Pozwala stworzyć zabawną i niespotykaną powierzchnię, na której można powiesić notatki, zdjęcia.
Cena 137,76 zł

Farba akrylowa wewnętrzna Fwp podkładowa

Służy do ręcznego lub natryskowego wykonania warstwy podkładowej przed pierwotnym lub renowacyjnym malowaniem farbami Greinplast FW-M, FW-L, FW-S na podłożach takich jak: beton, tynki cementowe i cementowo wapienne, tynki gipsowe, płyty G-K.
Cena 59,74 zł

Spin farba podkład na słabe podłoża 1l

Do wykonywania warstwy szczepnej na wyjątkowo gładkich i zróżnicowanych podłożach. Stosowana jako warstwa podkładowa pod dyspersyjne farby KABE, na zewnątrz i wewnątrz budynków. Szczególnie polecana na metalowe podłoża galwanizowane, stal.
Cena 46,74 zł