Dysze agregatów malarsko szpachlarskich

Szeroka gama rozmiarów dysz (wielkości otworów i szerokości natrysku) pozwala na dopasowanie do każdego materiału i charakteru czy miejsca pracy.

Odpowiadają za rozbicie cząstek materiału.

Dysze agregatów malarsko szpachlarskich płasko rozpylające

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Dysza natryskowa Rac X WA

Graco RAC X. Urządzenie do aplikacji hydrodynamicznej pompuje i spręża farbę bez użycia powietrza. Następnie farba jest przetłaczana przez niewielki otwór dyszy pod wysokim ciśnieniem (do 350 bar).
Cena 339,28 zł

Dysza natryskowa Rac X HDA

Urządzenie do aplikacji hydrodynamicznej pompuje i spręża farbę bez użycia powietrza. Następnie farba jest przetłaczana przez niewielki otwór dyszy pod wysokim ciśnieniem (do 350 bar).
Cena 312,78 zł

Dysza natryskowa 2 Speed Tip

Innowacyjna, podwójna dysza 2 SpeedTip - jedna dysza posiada dwa otwory o różnych średnicach i kątach natrysku – pozwala to na malowanie szerokim lub wąskim strumieniem bez konieczności wymiany dyszy.
Cena 222,41 zł

Dysza natryskowa Trade Tip 3

Ergonomiczny projekt zapewnia komfort. Ekskluzywny wskaźnik przepływu. Najwyższej jakości wykonanie z węglika wolframu zapewnia najdłuższą żywotność i odporność. Montaż i demontaż bez martwienia się o narzędzia.
Cena 172,20 zł

Dysza natryskowa Rev-Tip WideSpray

Dysza natryskowa Rev-Tip WideSpray szerokokątne. Dysze REV TIP do bezpowietrznego natrysku posiadają szeroki wybór szerokości strumienia natrysku oraz wielkości otworu dyszy.
Cena 165,31 zł

Dysza natryskowa Contractor

Dysza Contractor to uniwersalna dysza dostępna w 145 kombinacjach szerokości otworu. Nadaje się do większości materiałów dostępnych na rynku. Maksymalne ciśnienie robocze: 345 bar.
Cena 143,91 zł

Dysza natryskowa Sc-6 Wide Spray

Najdłuższa żywotność. Nowy ergonomiczny projekt zapewnia komfort dzięki możliwości obrócenia dyszy z pozycji natrysku do pozycji czyszczenia ekskluzywny wygląd wskaźnika przepływu pokazującego w jakiej pozycji się znajduje.
Cena 0,01 zł