Dysze agregatów malarskich

Dysze agregatów malarskich występują w szerokiej gamie rozmiarów (wielkości otworów i szerokości natrysku), co pozwala na dopasowanie charakterystyki natrysku do każdego materiału i miejsca pracy.

Umożliwiają rozbicie cząstek materiału.

Dysze agregatów malarskich płasko rozpylające

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Dysza natryskowa 2 Speed Tip

Innowacyjna, podwójna dysza 2 SpeedTip - jedna dysza posiada dwa otwory o różnych średnicach i kątach natrysku – pozwala to na malowanie szerokim lub wąskim strumieniem bez konieczności wymiany dyszy.
Cena 222,41 zł

Dysza natryskowa Trade Tip 3

Ergonomiczny projekt zapewnia komfort. Ekskluzywny wskaźnik przepływu. Najwyższej jakości wykonanie z węglika wolframu zapewnia najdłuższą żywotność i odporność. Montaż i demontaż bez martwienia się o narzędzia.
Cena 172,20 zł

Dysza natryskowa Rev-Tip WideSpray

Dysza natryskowa Rev-Tip WideSpray szerokokątne. Dysze REV TIP do bezpowietrznego natrysku posiadają szeroki wybór szerokości strumienia natrysku oraz wielkości otworu dyszy.
Cena 165,31 zł

Dysza natryskowa Contractor

Dysza Contractor to uniwersalna dysza dostępna w 145 kombinacjach szerokości otworu. Nadaje się do większości materiałów dostępnych na rynku. Maksymalne ciśnienie robocze: 345 bar.
Cena 143,91 zł

Dysza natryskowa Sc-6 Wide Spray

Najdłuższa żywotność. Nowy ergonomiczny projekt zapewnia komfort dzięki możliwości obrócenia dyszy z pozycji natrysku do pozycji czyszczenia ekskluzywny wygląd wskaźnika przepływu pokazującego w jakiej pozycji się znajduje.
Cena 0,01 zł