Drabiny z platformą

Drabiny z platformą zostały stworzone dla zapewnienia bezpiecznej i wygodnej pracy w trudnych warunkach. Duża, bezpieczna platforma robocza z barierkami i poręczami pozwala skupić się w pełni na pracy.

Wybrane modele posiadają dodatkowo zamykaną poręcz tylną lub analogiczne zabezpieczenie w postaci łańcucha lub taśmy.

Całość wyposażona jest w kółka dla wygodnego przemieszczania, ponieważ duże zasięgi robocze wymagają stabilności a takie połączenie generuje zwiększoną masę drabiny.

Drabiny z platformą roboczą zwiększającą bezpieczeństwo

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Mfts aluminiowa drabina platformowa

Drabina z platformą Mfts przejezdna magazynowa zgodna z normą EN 131.7. Nachylenie 60 stopni, wygodne wejście, bezpieczny podest. Zabezpieczona przed przchyłem bocznym. Przemieszczana na kółkach.
Cena 5 313,60 zł

Vario Pomost aluminiowa drabina platformowa

Drabina z platformą Vario Pomost. Aluminiowy pomost stopniowy z możliwością wchodzenia z jednej strony i innowacyjnym systemem stabilizującym.Posiada dużą aluminiową ryflowaną platformę robocza o powierzchni 650x600 mm.
Cena 4 130,96 zł

Smlt aluminiowa drabina platformowa

Drabina magazynowa przejezdna samoblokujaca z obszernym podestem o wymiarach 57x60 cm. Posiada system automatycznej blokady łatwy w obsłudze. Wygodna w użytkowaniu dzięki stopniom o szerokości 15 cm. Stabilonść całej drabinie zapewnia masywny stabilizator
Cena 3 998,12 zł

MfT aluminiowa drabina platformowa

Drabina z platformą Mf.T składana magazynowa to konstrukcja przeznaczona do intensywnych prac magazynowych, dzięki wysokiej jakości wykonania konstrukcja ta spełniają wszystkie europejskie normy i wymogi bezpieczeństwa.
Cena 3 972,90 zł

Drabina z bezpieczną platformą 4,1-4,6m

Drabina z bezpieczną platformą 4,1-4,6m. Lekka teleskopowa drabina z dużą platformą roboczą, z możliwością łatwej regulacji wysokości w pionie, wyposażona w pałąk zabezpieczający w kształcie litery.
Cena 3 607,90 zł

Drabina z bezpieczną platformą 3,55-4,1m

Drabina z bezpieczną platformą 3,55-4,1m. Lekka teleskopowa drabina z dużą platformą roboczą, z możliwością łatwej regulacji wysokości w pionie, wyposażona w pałąk zabezpieczający w kształcie litery.
Cena 3 463,07 zł

Pls aluminiowa drabina platformowa

Drabina ze stopniami i bezpieczną platformą Pls. Wysokość robocza 260 - 423 cm. Drabina teleskopowa z platformą o wymiarach 52x62cm i podwyższonymi krawędziami zabezpieczającymi przed upadkiem przedmiotów.
Cena 2 610,96 zł