Drabiny pionowe jednociągowe z koszem ochronnym

Drabiny pionowe mocowane na stałe do ściany budynku. Ich zadaniem jest zapewnienie bezpiecznej i sprawnej ewakuacji poprzez dach w sytuacji zagrożenia.

Dostępne w wersji z aluminium, aluminium anodowanego, stali ocynkowanej i szlachetnej.

Kategoria dotyczy drabin w wersji jednociągowej z bezpiecznym koszem ochronnym (który zapobiega odpadnięciu od drabiny), ale bez podestu pośredniego wymaganego przy dłuższych ciągach.

Wystarczy podać podstawowe dane a program wykona dla nas wszelkie obliczenia i przygotuje projekt.

Drabiny pionowe jednociągowe z koszem ochronnym. Projekty

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Drabina pionowa jednociągowa z koszem nierdzewna

Drabina pionowa jednociągowa z koszem nierdzewna. Nie wymaga konserwacji. Odporna na korozję nawet w środowiskach agresywnych (chemikalia, ścieki itp.) Rozstaw obręczy kosza ochronnego 80 cm zgodnie z wymaganiami polskich przepisów
Cena 84 301,37 zł

Drabina pionowa jednociągowa z koszem ocynkowana

Drabina pionowa jednociągowa z koszem ocynkowana. Rozstaw obręczy kosza ochronnego 80 cm zgodnie z wymaganiami polskich przepisów. Szerokość drabiny: 55 cm, przekrój podłużnicy 50 x 25 mm Antypoślizgowe szczeble 25 x 34 mm.
Cena 21 803,29 zł

Drabina pionowa jednociągowa z koszem Duo

Drabina pionowa jednociągowa z koszem Duo. Drabina i uchwyty ze stali ocynkowanej. Kosz zabezpieczajacy z aluminium naturalnego. Obręcze kosza ochronnego co 80 cm zgodnie z wymaganiami polskich przepisów Szerokość zewnętrzna drabiny: 55 cm.
Cena 20 875,62 zł

Drabina pionowa jednociągowa z koszem aluminium Al

Drabina pionowa jednociągowa z koszem aluminium Al. Wykonana w całości z aluminum. Obręcze kosza ochronnego co 80 cm zgodnie z wymaganiami polskich przepisów. Szerokość zewnętrzna drabiny: 55 cm. Antypoślizgowe szczeble 28 x 28 mm o szerokości 50 cm.
Cena 19 374,23 zł