Części rusztowań

Rusztowania sprzedaje się zasadniczo w elementach a gotowe konfiguracje mają tylko ułatwić kalkulację i wskazać narzucone przepisami pozycje (istotne w kontekście odliczania kosztów).

Warto jednak na tym etapie zastanowić się nad doborem dodatkowych elementów i akcesoriów zwiększających funkcjonalność (skorzystać z wysokiego rabatu, darmowej dostawy) lub wymianą rolek na wariant, który sprawdzi się w naszych warunkach.

Części rusztowań i akcesoriów dostępnych w naszej ofercie

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Kondygnacja II rusztowania Climtec 0,65x1,5

Druga kondygnacja rusztowania seri Climtec. Pozwala uzyskać wysokość roboczą 7 m. Kompletne rusztowanie wymaga dwóch dolnych kondygnacji - podstawowej i I kondygnacji. Brak kółek w zestawie.
Cena 1 665,42 zł

Kondygnacja I rusztowania Climtec 0,65x1,5

Pierwsza kondygnacja rusztowania seri Climtec. Pozwala uzyskać wysokość roboczą 5 m. Kompletne rusztowanie wymaga podstawowego modułu. Możliwość dokupienia II kondygnacji, celem osiągnięcia maksymalenej wysokości roboczej 7 m. Kółka opcjonalnie.
Cena 1 404,66 zł

Koło rusztowania regulacja gumowa 200mm

Krause koło do rusztowania o średnicy 200 mm z powłoką gumową , która nie pozostawia sladów na posadzce. Dedykowane przy użyciu rusztowania na parkietach, marmurach itp.
Cena 628,53 zł