Części malowarek drogowych

Elementy, którymi można doposażyć malowarkę drogową. Ponadto zawiera części składowe i akcesoria ulegające naturalnej eksploatacji.

Części malowarek drogowych i akcesoria dodatkowe

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Wózek napędowy malowarki drogowej Pro

Wagner Lazy Liner najlepszy w swojej klasie wysokiej jakości wózek napędowy malowarki drogowej Pro stosowany do modeli LC 820, LC 840 , LC 860. Dzięki napędowi poprzez silnik hydrauliczny zapewnia stałą prędkość malowania i wysoką niezawodność.
Cena 30 627,00 zł

Wózek napędowy malowarki drogowej Compact

Lazy Liner niezwykle lekki i zwinny wysokiej jakości wózek napędowy malowarki drogowej Compact. Napęd na jedno koło. Tylko 55 kg to waga o połowę mniejsza niż konkurencyjnych wózków. Odpowiedni zarówno do malowarek drogowych modele LC 820, LC 840 , LC 860
Cena 29 462,44 zł

Sharp Liner dysza natryskowa

Otwór dyszy jest wycinany w specjalny sposób, tak aby móc natryskiwać prosty wzór o ostrych krawędziach i stałą gęstością na całej szerokości natrysku. 29 różnych kombinacji rozmiarów otworów dyszy i szerokości pasa natrysku.
Cena 183,27 zł

Uchwyt dyszy aplikatora agregatu Graco

Graco zapewnia możliwość instalowania dyszy bez potrzeby użycia narzędzi, duża powierzchnia uszczelnienia - szczelność i mocny docisk dyszy zapewnia swobodny obrót dyszą (malowanie w pionie i poziomie)
Cena 165,31 zł

T93r osłona dyszy natryskowej

Osłona dyszy TriTech T93R Contractor, Sharp-Liner, Ultra-Finish gwint 7/8" lub 11/16". Ręcznie zaciskana osłona dyszy pasuje do większości producentów pistoletów oraz dysz na rynku. Wykonana z wysokiej gęstości stopu aluminium
Cena 109,47 zł

Redukcja gwintu 11/16 na 7/8

Graco Redukcja gwintu 11/16 cala na 7/8 cala. Zastosowanie do przedłuzek i aplikatorów Airless. Nasadka ta umozliwia dostosowanie gwintu 11/16" na pistolecie do przedłużek z gwintem 7/8"
Cena 103,32 zł

Płyn do czyszczenia i konserwacji agregatów Av 1l

Płyn zabezpiecza agregaty malarskie oraz myjki ciśnieniowe przed mrozem, korozją oraz przedwczesnym zużyciem podzespołów. Nawilża i zapobiega zaklejaniu się zaworów, uszczelek i podkładek. Stosować w momentach przerw w używaniu maszyn powyżej 7 dni.
Cena 67,65 zł

Płyn do czyszczenia i konserwacji agregatów 1l

Corochek Preparat do czyszczenia i przepłukiwania natryskowych urządzeń. Dzięki uzywaniu preparatu niedochodzi do uszkodzeń oraz do zasychania cząsteczek farby na tłoku i uszczelkach pompy, przez co znacznie przedłuża się ich żywotność.
Cena 59,04 zł

Olej do smarowania tłoka agregatów Tso

Można go uzywać do wszystkich typów pomp tłokowych. Zapobiega zasychaniu farby na tłoku przez co chroni górne uszczelki przez uszkodzeniem. Występuje w dwóch opakowaniach: 0,2 litra i 1 litr.
Cena 52,89 zł