Części kompresorów powietrza

Elementy, którymi można doposażyć kompresory. Ponadto zawiera części składowe i akcesoria ulegające naturalnej eksploatacji.

Części kompresorów powietrza i akcesoria dodatkowe

Podkategorie

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aplikator zaprawy 700cc BAT 230/50

Do zapraw do fugowania, silikonów i poliuretanów w sztywnych lub elastycznych wkładach. Bezprzewodowy elektryczny podajnik zaprawy do spoinowania. Umożliwia szybkie, czyste i równomierne podawanie zaprawy.
Cena 1 372,43 zł

Aplikator natryskowy PS2

Aplikator natryskowy PS2 to wysokiej klasy profesjonalne narzędzie z synchronizowanym wylotem powietrza, które zapewnia wysoki komfort pracy. Unikalny design i innowacyjna konstrukcja urządzenia sprawia, że jest niezawodne.
Cena 1 353,00 zł

Aplikator natryskowy PS1

vnatryskowy PS2 to wysokiej klasy profesjonalne narzędzie z bezpośrednim wylotem powietrza, które zapewnia wysoki komfort pracy. Unikalny design i innowacyjna konstrukcja urządzenia sprawia, że jest niezawodne.
Cena 1 230,00 zł

Po3025 pnaumatyczny aplikator lakierniczy

Po3025 pnaumatyczny aplikator lakierniczy do malowania materiałami typu: Lakiery wodorozcieńczalne. Farby akrylowe. Do nanoszenia zaprawek. Lakiery bazowe. Zawansowana konstrukcja umożliwia oszczędność farby. Wysoko gatunkowa stal nierdzewna.
Cena 88,56 zł