Części drabin pionowych

Akcesoria dodatkowe i elementy wchodzące w skład drabin pionowych, zapewniające ich zbudowanie i ewentualną rozbudowę.

Części składowe drabin pionowych

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Podest podstawowy drabiny pionowej

Podstawowy element służący do budowy balkonów, galerii, wyjść ewakuacyjnych. Może służyć również do stworzenia podestu spoczynkowego. Wymiar podestu 800x800mm, podest wyposażony jest w poręcz czołową i boczną, zestaw zawiera konsole podpierające.
Cena 17 272,58 zł

Podest dodatkowy drabiny pionowej

Służący do rozbudowy - przedłużenia podestu podstawowego przy budowie balkonów, galerii, wyjść ewakuacyjnych oraz podestów spoczynkowych. Wymiar podestu 800x800mm, podest wyposażony jest w poręcz boczną zestaw zawiera konsole podpierającą.
Cena 13 975,76 zł

Podest zamykający kosz drabiny pionowej

Podest stosowany do zamknięcia kosza przy zmianie biegu w drabinach wielobiegowych. Podest należy dobierać z tego samego materiału co drabina. Zestaw zawiera elementy mocujące podest do drabiny.
Cena 5 937,25 zł

Przejście nad attyką drabiny pionowej

Zabezpiecza przed poślizgnięciem pracownika stojącego na attyce, zapobiega uszkodzeniu obróbki blacharskiej przy wchodzeniu na dach, umożliwia bezpieczne zejście z drabiny na dach.
Cena 5 515,69 zł

Blokada dostępu z półką drabiny pionowej

Blokada dostępu pozwala zabezpieczyć drabinę mocowaną przed dostępem niepowołanych osób. Blokada zamykana jest na kłódkę. Zaleca się stosowanie blokady dostępu szczególnie kiedy drabina zamocowana jest na terenie niestrzeżonym,
Cena 5 498,47 zł

Słupek zejścia poręcz drabiny pionowej

słupki należy dobierać z tego samego materiału co drabiny, zestaw zawiera elementy mocujące słupki do drabiny, zestaw nie zawiera śrub i kołków do mocowania słupków długich do dachu (attyki), poręcz krótka ma długość 300 mm.
Cena 2 878,42 zł

Stopień zejścia drabiny pionowej

stopień posiada powierznię ryflowaną, zapobiegającą poślizgowi, stopień należy dobierać z tego samego materiału co drabina, zestaw zawiera elementy mocujące stopień do drabiny
Cena 2 442,52 zł

Wieszak drabiny pionowej

Służy do odciążania długich kotew oraz mocowania drabin do słabych ścian, wieszaki należy dobierać z tego samego materiału co drabiny, zestaw zawiera elementy mocujące wieszak do kotwy, zestaw nie zawiera śrub i kołków do mocowania do konstrukcji.
Cena 871,71 zł

Kotwa murowa

Zestaw 2 sztuk uchwytów do mocowania drabin Crynoline do elementów konstrukcji: uchwyty należy dobierać z tego samego materiału co drabiny, zestaw zawiera elementy mocujące uchwyt do drabiny, zestaw nie zawiera śrub i kołków do mocowania.
Cena 632,93 zł

Stopki fundamentowe regulowane drabiny pionowej

stopki należy dobierać z tego samego materiału co drabiny, zestaw zawiera elementy mocujące stopkę do drabiny, zestaw nie zawiera śrub i kołków do mocowania stopki do fundamentu, zakres regulacji wysokości stopki regulowanej wynosi 60 mm.
Cena 486,26 zł