Części agregatów malarsko szpachlarskich

Elementy, którymi można doposażyć agregat malarsko-szpachlarski. Ponadto zawiera części składowe i akcesoria ulegające naturalnej eksploatacji.

Części agregatów malarsko szpachlarskich i akcesoria

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-12 z 26 pozycji

Aplikator In-Line z przedłużką i wałkiem

WZMOCNIONA POWŁOKA PERFOROWANA. Zawiera okładzinę piankową pomiędzy włosiem wałka, a cylindrem wewnętrznym. Wykonane z włókien powłoki są szczególnie przydatne do prac malarskich na nierównych powierzchniach, takich jak ściany zewnetrzne.
Cena 3 822,84 zł

Wąż wysokociśnieniowy BlueMax II

Węże BlueMax II stanowią najnowszą technologię w dziedzinie węży, są także jednymi z najbardziej elastycznych. Zachowują wysoki poziom wydajności na całej swojej długości, aż do pistoletu.
Cena 3 099,60 zł

Wałek JetRoller z przedłużką i akcesoriami

Wałek JetRoller z przedłużką i akcesoriami. Lekkie i przenośne urządzenie JetRoller łączy wałek natryskowy, przedłużkę natrysku i wałek ręczny w jednym, kompletnym zestawie
Cena 1 476,00 zł

Aplikatr szpachlarskie Silver Plus 2F

Graco Silver Plus to utworzony z jednego elementu pistolet nadający się szczególnie do natrysku gestych materiałów. Lekka i wytrzymała konstrukcja sprawia, że pistolet zapewnia komfort pracy nawet podczas długtrwałego użytkowania.
Cena 1 353,00 zł

Lanca 50cm wałek z ramą adapter kątowy

Do mniejszych prac, jeśli warunki, takie jak wiatr przeszkadzają w natrysku i kiedy nie jest wymagana jakość wykończenia natryskowego, alternatywą jest nanoszenie farby wałkiem.
Cena 1 291,50 zł

Liniowy przedłużka głowica kątowa

Aplikatora liniowy, wposażony w przedłużkę wzmocnioną 90 cm, głowicę obrotową działającą w zakresie 270 stopni, uchwytem dyszy, dyszą 517 i filtrem aplikatora. Mocowania na 7/8 cala.
Cena 799,50 zł

Hopper z pojemnikiem 5,5l

Aplikatordo nakładania tynków mineralnych, płynnych tapet, farb o dużej gęstości itd., zasilanie grawitacyjne.Dobra jakość, sprawdzony na budowach. Niezawodny. Możliwość regulacji powietrza. Bardzo duża precyzja w nanoszeniu tynku.
Cena 676,50 zł

Przedłużka agregatu z osłoną Rac V

Po co drabina czy rusztowanie. Zamontuj przedłużkę na pistolet! Idealne rozwiązanie w przypadku malowania wyższych pomieszczeń. Znacznie ułatwia i przyspiesza malowanie zwłaszcza sufitów.
Cena 506,27 zł

Nakładka wałka do malowania elewacji

Zawiera okładzinę piankową pomiędzy włosiem wałka, a cylindrem wewnętrznym. Wykonane z włókien powłoki są szczególnie przydatne do prac malarskich na nierównych powierzchniach, takich jak ściany zewn. W zakresie od 14 do 20 mm grubości i 23 cm szerokości.
Cena 356,70 zł

Dysza natryskowa Rac X WA

Graco RAC X. Urządzenie do aplikacji hydrodynamicznej pompuje i spręża farbę bez użycia powietrza. Następnie farba jest przetłaczana przez niewielki otwór dyszy pod wysokim ciśnieniem (do 350 bar).
Cena 339,28 zł

Olej smarujący tłok agregatów Tsl

Olej o specjalnej formule zapewniającej wydłużenie żywotności uszczelnień pomp Graco. Pracę należy zaczynać od dodania kilku kropel do miski wokół tłoka. Zapobiega przed zasuszaniem się drobin i pyłu na tłoku.
Cena 323,38 zł

Dysza natryskowa Rac X HDA

Urządzenie do aplikacji hydrodynamicznej pompuje i spręża farbę bez użycia powietrza. Następnie farba jest przetłaczana przez niewielki otwór dyszy pod wysokim ciśnieniem (do 350 bar).
Cena 312,78 zł