Części agregatów malarskich

Elementy, którymi można doposażyć agregat malarski. Ponadto zawiera części składowe i akcesoria ulegające naturalnej eksploatacji.

Części agregatów malarskich i akcesoria dodatkowe

Jest 48 produktów.

Pokazano 1-12 z 48 pozycji

CMax 3023 system podgrzewania materiałów

CMax 3023 system podgrzewania materiałów. Zmienna regulacja temperatury do 60 stopni. Ustawienie temperatury zalecanej przez producenta stosowanej farby zapewni na stałe optymalne warunki natrysku
Cena 12 500,00 zł

CMax 1513 system podgrzewania materiałów

CMax 1513 system podgrzewania materiałów. Zmienna regulacja temperatury do 60 °C. Ustawienie temperatury zalecanej przez producenta stosowanej farby zapewni na stałe optymalne warunki natrysku
Cena 10 500,01 zł

Aplikator In-Line z przedłużką i wałkiem

WZMOCNIONA POWŁOKA PERFOROWANA. Zawiera okładzinę piankową pomiędzy włosiem wałka, a cylindrem wewnętrznym. Wykonane z włókien powłoki są szczególnie przydatne do prac malarskich na nierównych powierzchniach, takich jak ściany zewnetrzne.
Cena 3 822,84 zł

DP-3-FR DP-3 pompa membranowa

Pompa membranowa DP-3, to idealnie rozwiązanie dla firm, które zajmują się profesjonalnie lakiernictwem a z przyczyn technologicznych, nie mogą zastosować natrysku hydrodynamicznego.
Cena 3 198,00 zł

Beben na wąż malarski 30m

Uniwersalny bęben na wąż upraszcza obsługę węża wysokociśnieniowego urządzeń natryskowych bezpowietrznych, dzięki czemu zwijanie węża i zwijanie jest znacznie łatwiejsze. węże z gwintem 1/4 ", bęben może zawierać wąż o maksymalnej długości 45 metrów.
Cena 2 760,48 zł

S-5 natryskowy do szpachli

Aplikator natryskowy Titan S5 do hydrodynamicznego podawania mas szpachlowych. S5 nie posiada filtrów, wylot posaiada duży otwór dzięki czemu jest idealny do natrysku ciężkich materiałów - (mas szpachlowych).
Cena 1 836,48 zł

S3 malarsko szpachlarski

Super wytrzymały aplikator do najcięższych prac malarskich zwłaszcza szpachlowania. Duży pojedynczy otwór w gnieździe zapewnia dużą przepustowość i małe zużycie przy szorstkich materiałach dodatkowo dysza GRATIS.
Cena 1 700,44 zł

Aplikator malarsko szpachlarski Ag14

Wzmocniony pistolet do malowania ciężkimi farbami i szpachlowania. Zawiera dwa otwory dyfuzora lub powiększony, pojedynczy, co poprawia aplikację gęstych i ciężkich produktów. Kanał płynu ze stali nierdzewnej.
Cena 1 592,15 zł

Aplikator do agregatów malarskich FtxE

Aplikator do agregatów malarskich FtxE to pistolet stworzony do dokładnych wykończeń i ogólnych zastosowań malarskich, gdzie wymagana jest łatwość manewrowania. Jest to najlżejszy pistolet GRACO
Cena 1 562,20 zł

Wałek JetRoller z przedłużką i akcesoriami

Wałek JetRoller z przedłużką i akcesoriami. Lekkie i przenośne urządzenie JetRoller łączy wałek natryskowy, przedłużkę natrysku i wałek ręczny w jednym, kompletnym zestawie
Cena 1 476,00 zł

Aplikator malarski T720f Maxx

GŁĘBOKO UTWARDZONA ultra lekka rękojeść ze stopu aluminium, ANTYKOROZYJNE ZEWNĘTRZNE WYKOŃCZENIE głęboko anodyzowane. MEGA WYTRZYMAŁY ZAWÓR wyłączający jest usytuowany poza przepływem płynu, co znacznie zmniejsza tarcie.
Cena 1 340,70 zł

Lanca 50cm wałek z ramą adapter kątowy

Do mniejszych prac, jeśli warunki, takie jak wiatr przeszkadzają w natrysku i kiedy nie jest wymagana jakość wykończenia natryskowego, alternatywą jest nanoszenie farby wałkiem.
Cena 1 291,50 zł