Cement

Cement wykorzystywany jest powszechnie w budownictwie jako spoiwo hydrauliczne. Stanowi dodatek dla wielu zapraw i tynków. Może być stosowany wewnątrz jak i na zewnątrz.

Cement budowlany jako spoiwo hydrauliczne zapraw

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Cement trasowy-specjalny 25kg

Cement pucolanowy zawiera 50% oryginalnego trasu renskiego Tubag. Zmniejsza ryzyko powstawania wykwitów na okładzinach wrażliwych na przebarwienia, obniża skurcz zaprawy, poprawia urabialnosc zaprawy, nie powoduje wysolen, zwieksza wytrzymałosc wczesna.
Cena 76,26 zł

Cement trasowy-rapid 25kg

Cement pucolanowy zawiera 45% oryginalnego trasu renskiego Tubag. Zmniejsza ryzyko powstawania wykwitów na okładzinach wrażliwych na przebarwienia, obniża skurcz zaprawy, poprawia urabialnosc zaprawy, nie powoduje wysolen, zwieksza wytrzymałosc wczesna.
Cena 72,32 zł

Cement trasowy-oryginalny 40 L 25kg

Cement pucolanowy zawiera 40% oryginalnego trasu reńskiego Tubag. Zmniejsza ryzyko powstawania wykwitów, obniża skurcz zaprawy, poprawia urabialność zaprawy, nie powoduje wysoleń. Zalecany szczególnie do wykonywania zapraw do układania kamieni wrażliwych.
Cena 61,99 zł

TRASSITZEMENT cement portlandzki 25kg

Korzystny, przedłużony, przez dodatek naturalnych pucolan czas wykorzystania. Korzystny rozwój wytrzymałości z dużym, późnym przyrostem twardości. Wytwarzanie niewielkich ilości ciepła, lepsza wodoszczelność i niewielka skłonność do wykwitów.
Cena 52,89 zł

Cement szybkowiążący Bz

Cement montażowy szybkowiążący do błyskawicznego mocowania i kotwienia elementów stalowych, do wypełniania spekan betonu. Mrozoodporny, stosowany na zewnątrz i do wnętrz. Zużycie: wg zastosowania - patrz karta techniczna. Czas obróbki: ok. 2 min.
Cena 43,30 zł