Lista produktów marki Crynoline

Crynoline producent pionowych drabin ewakuacyjnych

Crynoline oferuje ewakuacyjne drabiny pionowe, mocowane na stałe do ściany budynku

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji

Drabina pionowa jednociągowa z koszem nierdzewna

Drabina pionowa jednociągowa z koszem nierdzewna. Nie wymaga konserwacji. Odporna na korozję nawet w środowiskach agresywnych (chemikalia, ścieki itp.) Rozstaw obręczy kosza ochronnego 80 cm zgodnie z wymaganiami polskich przepisów
Cena 84 301,37 zł

Drabina pionowa jednociągowa z koszem ocynkowana

Drabina pionowa jednociągowa z koszem ocynkowana. Rozstaw obręczy kosza ochronnego 80 cm zgodnie z wymaganiami polskich przepisów. Szerokość drabiny: 55 cm, przekrój podłużnicy 50 x 25 mm Antypoślizgowe szczeble 25 x 34 mm.
Cena 21 803,29 zł

Drabina pionowa jednociągowa z koszem Duo

Drabina pionowa jednociągowa z koszem Duo. Drabina i uchwyty ze stali ocynkowanej. Kosz zabezpieczajacy z aluminium naturalnego. Obręcze kosza ochronnego co 80 cm zgodnie z wymaganiami polskich przepisów Szerokość zewnętrzna drabiny: 55 cm.
Cena 20 875,62 zł

Drabina pionowa jednociągowa z koszem aluminium Al

Drabina pionowa jednociągowa z koszem aluminium Al. Wykonana w całości z aluminum. Obręcze kosza ochronnego co 80 cm zgodnie z wymaganiami polskich przepisów. Szerokość zewnętrzna drabiny: 55 cm. Antypoślizgowe szczeble 28 x 28 mm o szerokości 50 cm.
Cena 19 374,23 zł

Podest podstawowy drabiny pionowej

Podest podstawowy drabiny pionowej. Podstawowy element służący do budowy balkonów, galerii, wyjść ewakuacyjnych. Może służyć również do stworzenia podestu spoczynkowego. Wymiar podestu 800x800mm, podest wyposażony jest w poręcz czołową i boczną
Cena 17 272,58 zł

Podest dodatkowy drabiny pionowej

Podest dodatkowy drabiny pionowej służący do rozbudowy, przedłużenia podestu podstawowego przy budowie balkonów, galerii, wyjść ewakuacyjnych oraz podestów spoczynkowych. Wymiar podestu 800x800mm, podest wyposażony jest w poręcz boczną
Cena 13 975,76 zł

Podest zamykający kosz drabiny pionowej

Podest zamykający kosz drabiny pionowej stosowany do zamknięcia kosza przy zmianie biegu w drabinach wielobiegowych. Podest należy dobierać z tego samego materiału co drabina. Zestaw zawiera elementy mocujące podest do drabiny.
Cena 5 937,25 zł

Przejście nad attyką drabiny pionowej

Przejście nad attyką drabiny pionowej zabezpiecza przed poślizgnięciem pracownika stojącego na attyce, zapobiega uszkodzeniu obróbki blacharskiej przy wchodzeniu na dach, umożliwia bezpieczne zejście z drabiny na dach
Cena 5 515,69 zł

Blokada dostępu z półką drabiny pionowej

Blokada dostępu z półką drabiny pionowej pozwala zabezpieczyć drabinę mocowaną przed dostępem niepowołanych osób. Blokada zamykana jest na kłódkę. Zaleca się stosowanie blokady dostępu.
Cena 5 498,47 zł

Słupek zejścia poręcz drabiny pionowej

słupki należy dobierać z tego samego materiału co drabiny, zestaw zawiera elementy mocujące słupki do drabiny, zestaw nie zawiera śrub i kołków do mocowania słupków długich do dachu (attyki), poręcz krótka ma długość 300 mm.
Cena 2 878,42 zł

Stopień zejścia drabiny pionowej

Stopień zejścia drabiny pionowej. Posiada powierznię ryflowaną, zapobiegającą poślizgowi. Stopień należy dobierać z tego samego materiału co drabina.
Cena 2 442,52 zł