Lista produktów marki Bolix

Bolix producent materiałów budowlanych do wykończeń

Bolix oferuje farby, fugi, hydroizolacje, kleje, tynki, zaprawy do wnętrz i elewacji

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-12 z 30 pozycji

Farba silikonowa elewacyjna Sil-P

BOLIX SIL-P – silikonowa farba elewacyjna z efektem perlenia. Służy do wykonywania dekoracyjnych, renowacyjnych i konserwacyjnych powłok malarskich na zewnętrznych powierzchniach budynku. Stosowana jest na powierzchniach betonowych, płytach cementowych.
Cena 661,99 zł

Tynk silikonowy 1,5mm 30kg

do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz budynków. Jest ekstremalnie odporny (szczególnie z klejem KD) na uderzenia oraz na niekorzystne warunki zewnętrzne jak wiatr, promieniowanie UV, ozon.
Cena 460,88 zł

KD klej dyspersyjny 30 kg

do wykonywania warstwy zbrojonej odpowiednimi siatkami z włókna szklanego oraz do renowacji uszkodzonych fasad i systemów ociepleniowych opartych na styropianie. Może być stosowany wewnątrz jak i na zewnątrz na płytach lignocementowych, OSB, beton.
Cena 332,10 zł

Tynk silikonowy elewacyjny Sit

Do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz budynków. Stosowane są w bezspoinowych systemach ociepleń opartych na wełnie mineralnej i na styropianie.
Cena 322,14 zł

Folia uszczelniająca w płynie Hydro

uszczelniająca folia w płynie służy do bezspoinowego uszczelniania na zewnątrz i wewnątrz budynków nasiąkliwych i porowatych podłoży mineralnych przed szkodliwym oddziaływaniem wilgoci i przepływającą bezciśnieniowo wodą.
Cena 307,20 zł

Tynk silikatowo-silikonowy elewacyjny Si-Sit

Tynki silikatowo-silikonowe BOLIX służą do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz budynków. Stosowane są w bezspoinowych systemach dociepleń (opartych na styropianie).
Cena 295,20 zł

Tynk akrylowy Deco

Służą do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich imitujących kamień naturalny na zewnątrz i wewnątrz budynków. Zawierają starannie dobrane kompozycje naturalnego i sztucznego kruszywa.
Cena 267,53 zł

Tynk silikonowo-akrylowy elewacyjny Sa

Stanowią trwałą wyprawę tynkarską o bardzo niskiej nasiąkliwości powierzchniowej, podwyższonej elastyczności oraz paroprzepuszczalności, odporną na zabrudzenia oraz czynniki atmosferyczne.
Cena 254,98 zł

Tynk akrylowy 1,5mm kornik 30kg

Rs do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz budynków. Tynki akrylowe marki BOLIX posiadają różnorodne faktury i jednolite, czyste tonacje barw.
Cena 249,44 zł

Tynk akrylowy elewacyjny Ka

Służą do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz budynków. Tynki akrylowe marki BOLIX posiadają różnorodne faktury i jednolite, czyste tonacje barw.
Cena 235,05 zł