Lista produktów marki Weber

Weber producent materiałów budowlanych

Weber oferuje impregnaty, farby, fugi, grunty, hydroizolacje, kleje, tynki, zaprawy

Jest 71 produktów.

Pokazano 1-12 z 71 pozycji

ZK557 fuga klinkier

Do spoinowania ścian elewacyjnych, ogrodzeń, kominów wykonanych z cegieł klinkierowych, cegieł i bloczków silikatowych, bloczków betonowych, elementów kamiennych, Elewacyjnych płytek klinkierowych, kamiennych i ręcznie formowanych.
Cena 2 053,49 zł

Mata do izolacji akustycznej podłóg Floor 4955

Mata do izolacji akustycznej podłóg Floor 4955 do cienkowarstwowej izolacji akustycznej podłóg. Umożliwia znaczą poprawę izolacyjności akustycznej podłóg, przy zachowaniu niewielkiej grubości kompletnego rozwiązania systemowego
Cena 1 083,38 zł

Grunt pod podkłady podłogowe i posadzki Floor4716

Do gruntowania podłoży przed każdym zastosowaniem zapraw podłogowych i posadzek weber.floor. Na podłoża nasiąkliwe i nienasiąkliwe. Polecany na trudne podłoża. Również do gruntowania podłoży pod inne podkłady podłogowe
Cena 826,19 zł

Płyta fenolowa

Płyty izolacyjne służą do ocieplania budynków w złożonych systemach izolacji cieplnej ścian zewnętrznych budynków (metoda ETICS). Do zastosowania na elewacjach budynków nowo budowanych oraz remontowanych.
Cena 796,24 zł

Farba silikonowa elewacyjna Fz391

Z uwagi na wysoką paroprzepuszczalność farba weber FZ391 polecana jest jako barwne wykończenie tynków polimerowo-mineralnych w systemach Weber opartych o wełnę mineralną. Produkt rekomendowany jako wykończenie powierzchni ścian zewnętrznych.
Cena 630,38 zł

Farba silikatowa fasadowa Fz381

Podczas wiązania farba weber FZ381 wiąże się podłożem wzmacniając je powierzchniowo. Rekomendowana na tynki mineralne i polimerowo-mineralne, które na skutek upływu czasu, wadliwego wykonawstwa lub innych czynników wymagają powierzchniowego wzmocnienia.
Cena 568,88 zł

Farba akrylowa elewacyjna Fz371

Farba przeznaczona jest do barwnego wykończenia i ochrony tynków cienkowarstwowych fasad wykonanych w oparciu o złożone systemy izolacji cieplnej budynków (ETICS) opartych o styropian oraz do warstw wykończeniowych fasad nieocieplanych.
Cena 538,13 zł

Farba fasadowa egalizacyjna 22kg

Farba służy do barwnego wykończenia i ochrony tynków cienkowarstwowych fasad wykonanych w oparciu o złożone systemy izolacji cieplnej budynków (ETICS) opartych o styropian i wełnę mineralną oraz do warstw wykończeniowych fasad nieocieplanych.
Cena 534,71 zł

Tynk mozaikowy Td352

Fabrycznie wytworzona, gotowa do użycia dekoracyjna masa tynkarska na bazie żywicy akrylowej i naturalnego kruszywa marmurowego. Naturalne kruszywo marmurowe. Odporny na zmiany termiczne i uszkodzenia mechaniczne. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz
Cena 527,67 zł

Tynk dekoracyjny elewacyjny Td353

Atrakcyjna faktura kamienia naturalnego - granit i piaskowiec. Wysoka trwałość. Wysoka elastyczność. Niska nasiąkliwość powierzchniowa. Bardzo dobra przyczepność do podłoży. Łatwość aplikacji. Do aplikacji ręcznej i maszynowej
Cena 453,56 zł

Tynk dekoracyjny Td354

Dekoracyjna, cienkowarstwowa masa tynkarska barwiona w masie, na bazie wodnej dyspersji żywicy akrylowej, w formie pasty, gotowa do użycia. Gotowy tynk stanowi wykończenie powierzchni złożonego systemu izolacji cieplnej ścian zewnętrznych budynków (ETICS)
Cena 442,80 zł

Lakier do tynków mozaikowych 15kg

Do konserwacji tynków mozaikowych opartych o barwione kruszywa kwarcowe oraz marmurowe ułożonych na: systemach ociepleń, tynkach cementowo – wapiennych, betonie.
Cena 433,58 zł