Lista produktów marki Kreisel

Kreisel producent materiałów budowlanych

Kreisel oferuje impregnaty, farby, grunty, fugi, hydroizolacje, kleje, kołki, posadzki, profile, siatki, silikony, szpachle, tynki, zaprawy

Jest 148 produktów.

Pokazano 1-12 z 148 pozycji

Taśma uszczelniająca

Taśmy przeznaczone do zabezpieczania przed przenikaniem wody i wilgoci. W połączeniu z płynną folią FOLBIT 800, zaprawą uszczelniającą BUDOSZCZEL-H 810 lub dwuskładnikową zaprawą uszczelniającą AQUASZCZEL 820 służą do wykonywania uszczelnień łazienek.
Cena 461,25 zł

Farba silikonowa elewacyjna 007

Elastyczna farba silikonowa mostkująca rysy skurczowe. Specjalistyczna, elastczna farba elewacyjna do miejsc spękanych. Do malowania tynków dekoracyjnych, cementowo-wapiennych i betonowych.
Cena 436,65 zł

Farba egalizacyjna elewacyjna 005

Farba przeznaczona do nakładania na cienkowarstwowe tynki mineralne barwione w masie. W zależności od warunków atmosferycznych, farbę należy nanosić po 3-7 dniach od wykonania tynku.
Cena 435,42 zł

Farba silikonowa elewacyjna 003

Farba na bazie emulsji żywicy silikonowej i kombinacji spoiw akrylowych. Łatwa do nakładania, tworzy beznaprężeniową powłokę zabezpieczającą przed wnikaniem wilgoci.
Cena 430,50 zł

Farba polisilikonowa elewacyjna 008

Innowacyjna farba elewacyjna o najwyższej ochronie biologicznej. Dzięki zastosowaniu systemu BIO PRUF idealna do miejsc narażonych na porastanie glonami, grzybami pleśniowymi (blisko lasu, parków, zbiorników wodnych).
Cena 418,20 zł

Farba silikonowa elewacyjna NanoTech

Farba na bazie nanocząsteczkowej emulsji silikonowej. Niezwykle odporna na wnikanie wody. Posiada dobrą paroprzepuszczalnością, odporność na czynniki zanieczyszczenia środowiska.
Cena 405,90 zł

Łącznik z wbijanym stalowym trzpieniem Tfix-8M

Do mocowania płyt styropianowych oraz z wełny mineralnej lub skalenj do przegród budowlanych wykonanych z betonu, cegły pełnej, dziurawki, kratówki,klinkieru, kamienia, cegły silikatowej, pustaków ceramicznych itp.
Cena 401,96 zł

Farba silikatowo-silikonowa elewacyjna

Farba na bazie potasowego szkła wodnego i wodnej dyspersji silikonowej. Dobrze kryjąca, po wyschnięciu tworzy gładką powłokę bez zmarszczeń i spękań o dużej paroprzepuszczalności.
Cena 381,30 zł

Grunt pod tynki silikatowo-silikonowe Tynkolit

Środek gruntujący pod tynki silikatowo-silikonowe produkowany na bazie szkła wodnego potasowego i wodnej dyspersji żywicy silikonowej.Nie zawiera rozpuszczalnika organicznego.
Cena 341,69 zł

Tynk silikonowy 030

Gotowy tynk na bazie emulsji żywicy silikonowej i wodnej dyspersji żywicy akrylowej, z wypełniaczami mineralnymi, domieszkami modyfikującymi, pigmentami i środkiem hydrofobizującym.
Cena 324,84 zł

Tynk silikonowy Biotynk

Innowacyjne połączenie żywic silikonowych. Do wykonywania dekoracyjnych, cienkowarstwowych wypraw tynkarskich. Stosowany do systemów ociepleń na styropianie i wełnie mineralnej. Zawiera system BIO-PRUF wydatnie zmniejszający ryzyko porastania.
Cena 307,50 zł

Siatka z włókna szklanego 160g 55m2

SIATKA do wykonywania warstwy zbrojącej. Siatki z włókna szklanego 160g/m2. Siatka z włókna szklanego o gramaturze 160g/m2 do warstwy zbrojonej w bezspoinowych systemach ocieplania firmy KREISEL.
Cena 297,66 zł