Lista produktów marki Selena

Selena producent materiałów budowlanych

Selena oferuje produkty do budowy, wykończeń ścian wewnętrznych i elewacji

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-12 z 34 pozycji

Siatka z włókna szklanego 160g

Siatka z włókna szklanego. Siatka podtynkowa przeznaczona do stosowania jako materiał zbrojący w ociepleniach ścian zewnętrznych wykonywanych metodą „lekką” w systemach objętych Aprobatą Techniczną ITB
Cena 333,51 zł

Farba silikonowa elewacyjna Eos758

Farba elewacyjna EOS jest nowoczesną, zaawansowaną technologicznie farbą na bazie dyspersji silikonowej z dodatkiem wypełniaczy najnowszej generacji. Dzięki wykorzystaniu efektu fotokatalizy farba tworzy powłokę samoczyszczącą.
Cena 292,99 zł

Farba lateksowa wewnętrzna Neo Latex

Farba lateksowa NEO LATEX z systemu TYTAN NEO przeznaczona jest do wymalowań pierwotnych i renowacyjnych wszystkich wysezonowanych podłoży mineralnych takich jak: tynki gipsowe, cementowe, cementowo-wapienne, wapienne, cienkowarstwowe tynki mineralne.
Cena 242,93 zł

Farba zolokrzemowa elewacyjna Eo358

Farba elewacyjna EO jest wyjątkowo innowacyjną nawierzchniową farbą zolokrzemową na bazie zolu kwasu krzemowego. Dzięki krzemionce koloidalnej i dodatkowemu wykorzystaniu efektu fotokatalizy farba elewacyjna EO tworzy powłokę samoczyszczącą.
Cena 227,18 zł

Tynk silikonowy elewacyjny Eos748

Gotowy do użycia silikonowy tynk cienkowarstwowy wzbogacony o wypełniacze mineralne i kruszywo marmurowe (karolit). Przeznaczony do ręcznego nakładania wewnątrz i na zewnątrz. Możne być nakładany na wszystkich równych i nośnych podłożach budowlanych.
Cena 223,55 zł

Tynk zolokrzemowy elewacyjny Eo348

Tynk cienkowarstwowy EO jest pierwszym na polskim rynku, wyjątkowo innowacyjnym tynkiem zolokrzemowym na bazie zolu kwasu krzemowego, stanowiącym element systemów ociepleń TYTAN EOS.
Cena 191,57 zł

Farba zolokrzemowa wewnętrzna Neo Mineral

Farba wewnętrzna NEO MINERAL z systemu TYTAN NEO przeznaczona jest do wymalowań pierwotnych i renowacyjnych wszystkich wysezonowanych podłoży mineralnych takich, jak: płyty gipsowo-kartonowe, tynki gipsowe, cementowe, cementowo-wapienne, wapienne.
Cena 165,93 zł

Farba akrylowa elewacyjna E158

Farba akrylowa z dodatkiem wysokiej jakości wypełniaczy i pigmentów, przeznaczona do malowania wszystkich podłoży mineralnych (tynków cementowych, cementowo-wapiennych, mineralnych i.akrylowych, betonu oraz płyt g-k).
Cena 161,75 zł

Tynk akrylowy elewacyjny E148

Gotowy do użycia akrylowy tynk cienkowarstwowy wzbogacony o wypełniacze mineralne i kruszywo marmurowe. Przeznaczony zarówno do ręcznego, jak i mechanicznego tynkowania w pomieszczeniach i na zewnątrz.
Cena 158,67 zł

Tynk mozaikowy E248

Gotowy tynk przeznaczony do ręcznego wykonywania. We wnętrzach polecany przede wszystkim do ścian w miejscach narażonych na wycieranie, przy wejściach do budynków, w korytarzach.
Cena 147,42 zł

Kołek z wbijanym trzpieniem stalowym F-D-Klm

F-D-Klm Łączniki o 10 mm z uniwersalną strefą rozporu z wbijanym trzpieniem stalowym z łbem z tworzywa. Łącznik z wbijanym trzpieniem stalowym z łbem z tworzywa. Mocowanie materiałów termoizolacyjnych.
Cena 144,22 zł

Grunt pod tynki zolokrzemowe Eo338

Elastyczny i oddychający na bazie krzemionki koloidalnej. Do przygotowania powierzchni przed wykonaniem cienkowarstwowych tynków zolokrzemowych oraz do gruntowania warstwy zbrojącej.
Cena 140,10 zł