Lista produktów marki Sopro

Sopro producent materiałów budowlanych

Sopro oferuje impregnaty, farby, fugi, grunty, hydroizolacje, kleje, zaprawy

Jest 127 produktów.

Pokazano 1-12 z 127 pozycji

Zestaw do mieszania Soproduru 2-6kg

Zestaw do mieszania od 2 do 6 kg Soproduru z uchwytem ryglującym nakładanym na wiadro do Soproduru ze specjalną tarczą mieszającą niezbędna wiertarka 1/2” 20 UNF z szyjką wrzeciona 43 mm wg normy europejskiej, liczba obrotów > 2000 min.
Cena 2 100,84 zł

SoproThene Ba878 samoprzylepna izolacja bitumiczna

Samoprzylepna, klejona na zimno, elastyczna, przykrywająca rysy izolacja bitumiczna, modyfikowana polimerami, która jest naniesiona na wytrzymałą na zerwanie folię nośną. Do wytwarzania elastycznych uszczelnień budowlanych, zgodnie z normą DIN 18195 cz.
Cena 1 300,11 zł

Grunt epoksydowy odcinający Esg

Na świeże i wilgotne jastrychy. Wyróżnia się dobrą przyczepnością do wilgotnych podłoży betonowych i jastrychów oraz zmniejsza ryzyko szkód spowodowanych podciąganiem wilgoci.
Cena 1 255,34 zł

Żywica epoksydowa Bh dwuskładnikowa

Podkład gruntujący i zwiększający przyczepność na wszystkich gładkich podłożach. Odporna na ścieranie i oddziaływanie chemikaliów lekka posadzka przemysłowa na jastrychach i podłożach betonowych.
Cena 1 206,63 zł

Mata uszczelniająco-odcinająca 15m

Elastyczna, wodoodporna, przykrywająca rysy i eliminująca naprężenia mata uszczelniająco-odcinająca. Specjalna powłoka z flizeliny pokrywająca matę po obu stronach zapewnia dobrą przyczepność do cementowych zapraw klejowych.
Cena 1 132,83 zł

Płyta izolacyjna z włókien poliestrowych

Płyty z włókien poliestrowych, na bazie żywic syntetycznych, prasowane i kaszerowane flizeliną, do izolacji akustycznej i termicznej w połączeniu z okładzinami ceramicznymi i z kamieni naturalnych.
Cena 1 123,61 zł

Mata drenażowa Drm

Mata drenażowa z polietylenu, na siatce z włókna szklanego, która w połączeniu z zaprawą dranażową Sopro DM 610 służy niezawodnemu, poziomemu odwodnieniu powierzchni balkonów, tarasów i schodów, pod okładzinami ceramicznymi i z kamienia naturalnego.
Cena 1 097,16 zł

Preparat epoksydowy Epg dwuskładnikowy

Do stosowania jako elastyczny podkład pod uszczelnienia z Sopro PU-FD i gruntowania jastrychów anhydrytowych pod układanie płyt o dużych wymiarach i uszczelniania kapilarnego podłoży cementowych.
Cena 966,04 zł

Ptw profil tarasowo balkonowy

Profil tarasowy. Profile przystosowane do systemu drenażowego. W opakowaniu "szablon montażowy” do wykonywania wgłębienia na profil w warstwie jastrychu lub szpachl.
Cena 934,80 zł

Taśma klejąca zamykająca-flizelinowa SoproThene A

Samoprzylepna, przykrywająca rysy, uniwersalna taśma uszczelniająca na bazie butylo-kauczukowej, stosowana w kombinacji z samoprzylepną izolacją bitumiczną SoproThene 878, do zamykania górnej pionowej krawędzi i poziomych krawędzi uszczelnianych
Cena 701,10 zł

Grunt do podłoży chłonnych Gd

Wysoko skoncentrowany, nie zawierający rozpuszczalnika, szybkoschnący podkład na bazie żywicy syntetycznej, ­jasnoniebieski, przezroczysty po wyschnięciu, do podłoży o silnych i zróżnicowanych właściwościach ssących. Do gruntowania jastrychów cementowych.
Cena 699,87 zł