Lista produktów marki Sopro

Sopro producent materiałów budowlanych

Sopro oferuje impregnaty, farby, fugi, grunty, hydroizolacje, kleje, zaprawy

Jest 127 produktów.

Pokazano 1-12 z 127 pozycji

Zestaw do mieszania Soproduru 2-6kg

Zestaw do mieszania od 2 do 6 kg Soproduru z uchwytem ryglującym nakładanym na wiadro do Soproduru ze specjalną tarczą mieszającą niezbędna wiertarka 1/2” 20 UNF z szyjką wrzeciona 43 mm wg normy europejskiej, liczba obrotów > 2000 min.
Cena 3 001,20 zł

Izolacja bitumiczna samoprzylepna 100cmx15m

Samoprzylepna, klejona na zimno, elastyczna, przykrywająca rysy izolacja bitumiczna, modyfikowana polimerami, która jest naniesiona na wytrzymałą na zerwanie folię nośną. Do wytwarzania elastycznych uszczelnień budowlanych, zgodnie z normą DIN 18195 cz.
Cena 1 857,30 zł

Grunt epoksydowy odcinający Esg

Na świeże i wilgotne jastrychy. Wyróżnia się dobrą przyczepnością do wilgotnych podłoży betonowych i jastrychów oraz zmniejsza ryzyko szkód spowodowanych podciąganiem wilgoci.
Cena 1 793,34 zł

Płyta izolacyjna z włókien poliestrowych

Płyty z włókien poliestrowych, na bazie żywic syntetycznych, prasowane i kaszerowane flizeliną, do izolacji akustycznej i termicznej w połączeniu z okładzinami ceramicznymi i z kamieni naturalnych.
Cena 1 605,15 zł

Preparat epoksydowy Epg dwuskładnikowy

Do stosowania jako elastyczny podkład pod uszczelnienia z Sopro PU-FD i gruntowania jastrychów anhydrytowych pod układanie płyt o dużych wymiarach i uszczelniania kapilarnego podłoży cementowych.
Cena 1 380,06 zł

Żywica epoksydowa Bh dwuskładnikowa

Podkład gruntujący i zwiększający przyczepność na wszystkich gładkich podłożach. Odporna na ścieranie i oddziaływanie chemikaliów lekka posadzka przemysłowa na jastrychach i podłożach betonowych.
Cena 1 206,63 zł

Mata uszczelniająco-odcinająca 15m

Elastyczna, wodoodporna, przykrywająca rysy i eliminująca naprężenia mata uszczelniająco-odcinająca. Specjalna powłoka z flizeliny pokrywająca matę po obu stronach zapewnia dobrą przyczepność do cementowych zapraw klejowych.
Cena 1 132,83 zł

Mata drenażowa Drm

Mata drenażowa z polietylenu, na siatce z włókna szklanego, która w połączeniu z zaprawą dranażową Sopro DM 610 służy niezawodnemu, poziomemu odwodnieniu powierzchni balkonów, tarasów i schodów, pod okładzinami ceramicznymi i z kamienia naturalnego.
Cena 1 097,16 zł

Profil tarasowo-balkonowy Ptw

Profil tarasowy. Profile przystosowane do systemu drenażowego. W opakowaniu "szablon montażowy” do wykonywania wgłębienia na profil w warstwie jastrychu lub szpachl.
Cena 934,80 zł

Taśma klejąca zamykająca-flizelinowa SoproThene A

Samoprzylepna, przykrywająca rysy, uniwersalna taśma uszczelniająca na bazie butylo-kauczukowej, stosowana w kombinacji z samoprzylepną izolacją bitumiczną SoproThene 878, do zamykania górnej pionowej krawędzi i poziomych krawędzi uszczelnianych
Cena 701,10 zł

Grunt do podłoży chłonnych Gd

Wysoko skoncentrowany, nie zawierający rozpuszczalnika, szybkoschnący podkład na bazie żywicy syntetycznej, ­jasnoniebieski, przezroczysty po wyschnięciu, do podłoży o silnych i zróżnicowanych właściwościach ssących. Do gruntowania jastrychów cementowych.
Cena 699,87 zł