Lista produktów marki Gudepol

Gudepol polski producent kompresorów i urządzeń pneumatycznych

Gudepol oferuje kompresory śrubowe, tłokowe, osprzęt i akcesoria do pneumatycznych instalacji

Jest 52 produktów.

Pokazano 1-12 z 52 pozycji

Kompresor powietrza śrubowy Nksb

Kompresor powietrza śrubowy Nksb wyposażony jest w nowej generacji panel mikroprocesorowy układu sterowania. Rozwiązanie to pozwala na łatwą i czytelną pracę urządzenia, układ automatycznie wyłapuje nieprawidłowości pracy.
Cena 41 171,79 zł

Kompresor powietrza śrubowy Nksa

Kompresor powietrza śrubowy Nksa wyposażony jest w nowej generacji panel mikroprocesorowy układu sterowania. Rozwiązanie to pozwala na łatwą i czytelną pracę urządzenia, układ automatycznie wyłapuje nieprawidłowości pracy.
Cena 29 187,90 zł

Kompresor powietrza śrubowy Vsb

Kompresor powietrza śrubowy Vsb jest rozwinięciem myśli technicznej jaka została za implikowana w kompresorach serii NKSB. Rozszerzony został system nadzoru nad kompresorem, po przez panel kontrolny o bardziej szczegółowym przekazie informacji.
Cena 29 169,45 zł

Kompresor powietrza śrubowy Vsa

Kompresor powietrza śrubowy Vsa skonstruowany w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania światowe powiązane z najwyższą jakością materiałów. Seria VSA doskonale spełnia zadanie źródła sprężonego powietrza w nowoczesnej linii pneumatycznej.
Cena 26 242,05 zł

Kompresor powietrza śrubowy Nksi

Nksi to wolno-stojący kompresor powietrza śrubowy klasy midi. Ich charakterystyka, opiera się w na wyjątkowych parametrach przy zachowaniu najwyższych norm jakościowych wytwarzania kompresorów.
Cena 16 843,31 zł

Kompresor powietrza śrubowy Vsi

Kompresor powietrza śrubowy Vsi opiera się w na wyjątkowych parametrach przy zachowaniu najwyższych norm jakościowych wytwarzania kompresorów. Seria VSI doskonale spełnia zadanie, jakim jest zródło sprężonego powietrza w nowoczesnej linii pneumatycznej.
Cena 16 362,08 zł

Kompresor powietrza śrubowy Smart

Kompresor powietrza śrubowy Smart to linią przeznaczona do zastosowań w warsztatach oraz małych firmach. Jest urządzeniem kompaktowym o estetycznym kształcie obudowy wraz ze zbiornikiem zajmującym do 1,7 m3 przestrzeni.
Cena 12 953,75 zł

Kompresor powietrza śrubowy Hit

Kompresor powietrza śrubowy Hit to kompleksowe rozwiązanie w postaci źródła sprężonego powietrza w firmie, skonstruowane w oparciu o najnowocześniejsze technologie światowe powiązane z najwyższą jakością materiałów.
Cena 10 235,45 zł

Kompresor powietrza tłokowy Hdo

Kompresor powietrza tłokowy Hdo został skonstruowany w oparciu o 20 letnie doświadczenie firmy i najnowocześniejsze rozwiązania światowe powiązane z najwyższą jakością materiałów.
Cena 6 415,68 zł

Kompresor powietrza tłokowy Hdt

Kompresor powietrza tłokowy Hdt został skonstruowany w oparciu o 20 letnie doświadczenie firmy i najnowocześniejsze rozwiązania światowe powiązane z najwyższą jakością materiałów.
Cena 4 241,66 zł

Zbiornik ciśnieniowy powietrza Uhg

Zbiornik ciśnieniowy powietrza Uhg (bez podstawy). Montowane są na nich nasze kompresory śrubowe i tłokowe. Jeśli jest to opcja pod zabudowę, to trzeba by było jeszcze dokupić podstawę, która jest sprzedawana oddzielnie.
Cena 3 920,63 zł

Pompa kompresora powietrza Hdo

Pompa kompresora powietrza Hdo wolnoobrotowe serii HD, przewidzane do obciążęń przemysłowych. Wszystkie pompy HD z oferty są w pełni żęliwne. Pompy przystosowane do sprężania powietrza.
Cena 3 606,98 zł