Lista produktów marki Krause

Krause producent drabin, rusztowań i konstrukcji specjalnych

Krause oferuje drabiny, rusztowania, schody, schodki, pomosty, konstrukcje specjalne

Jest 45 produktów.

Pokazano 1-12 z 45 pozycji

Drabina pionowa wielociągowa z koszem

Drabina pionowa wielociągowa z koszem. Grupa użytkowników A (osoby bez doświadczenia) = max długość ciągu drabin 6 m. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dn. 12.04.2002 oraz DIN 18799-1.
Cena 17 850,25 zł

Drabina pionowa wielociągowa z koszem ocynkow

Drabina pionowa wielociągowa z koszem ocynkowana. Grupa użytkowników A (osoby bez doświadczenia) = maksymalna długość ciągu drabin 6 metrów. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dn. 12.04.2002 oraz DIN 18799-1.
Cena 8 756,99 zł

Stabilo trzyelementowa drabina przystawna wysuwana

Drabina przystawna rozsuwana linką Stabilo. Aluminiowa, trzyczęściowa drabina przystawna ze szczeblami, przeznaczona do prac na dużej wysokości. Dwie linki umożliwiają rozsuwanie części środkowej i górnej szczebel po szczeblu.
Cena 6 826,35 zł

Vario Pomost aluminiowa drabina platformowa

Drabina z platformą Vario Pomost. Aluminiowy pomost stopniowy z możliwością wchodzenia z jednej strony i innowacyjnym systemem stabilizującym.Posiada dużą aluminiową ryflowaną platformę robocza o powierzchni 650x600 mm.
Cena 4 130,96 zł

Drabina z bezpieczną platformą 4,1-4,6m

Drabina z bezpieczną platformą 4,1-4,6m. Lekka teleskopowa drabina z dużą platformą roboczą, z możliwością łatwej regulacji wysokości w pionie, wyposażona w pałąk zabezpieczający w kształcie litery.
Cena 3 607,90 zł

Klamra zabezpieczająca karabińczyk

Klamra zabezpieczająca z karabinczykiem. Swobodnie przesuwająca się, bez ostrych krawędzi zapadka wykonana ze stali nierdzewnej. Wchodzenie i schodzenie możliwe bez zabezpieczenia na plecy
Cena 3 592,83 zł

Drabina z bezpieczną platformą 3,55-4,1m

Drabina z bezpieczną platformą 3,55-4,1m. Lekka teleskopowa drabina z dużą platformą roboczą, z możliwością łatwej regulacji wysokości w pionie, wyposażona w pałąk zabezpieczający w kształcie litery.
Cena 3 463,07 zł

Stabilo nogi teleskopowa drabina przegubowa

Profesjonalna drabina przegubowa teleskopowa Stabilo nogi, czteroelementowa, przegubowa, do zastosowania jako dwustronna drabina wolnostojąca, drabina przystawna lub jako dwie osobne dwustronne drabiny wolnostojące.
Cena 1 742,54 zł

Robilo drabina przystawna rozsuwana linką

Drabina przystawna rozsuwana linką Robilo ze szczeblami. Aluminiowa dwuczęściowa drabina z regulacją wysokości za pomocą linki. Antypoślizgowe, dwuczęściowe stopki dolne podłużnic.
Cena 1 540,45 zł

Stabilo teleskopowa drabina przegubowa

Drabina przegubowa teleskopowa Stabilo. Podłużnice drabiny z wbudowanymi profilowanymi szczeblami o przekroju 30x30mm. Zapadkowe przeguby, łączące dwie części drabiny. Możliwość ustawiania na schodach i przy uskokach podłoża.
Cena 1 439,59 zł

Stabilo dwuelementowa drabina przystawna wysuwana

Drabina przystawna rozsuwana z linką Stabilo. Aluminiowa, dwuczęściowa do prac na dużych wysokościach ze szczeblami. Stabilne prowadnice stalowe zapewniają łatwe wysuwanie drabiny i gwarantują komfort użytkowania.
Cena 1 379,57 zł

RollTec wieżowe rusztowanie montażowe aluminiowe

Aluminiowe rusztowanie montażowe RollTec schodowe Krause mobilne idealnie nadaje się do prac remontowych prowadzonych we wnętrzach. Aluminiowe rusztowanie składa się tylko z 5 elementów, co zapewnia szybki montaż bez użycia narzędzi.
Cena 1 336,27 zł