Lista produktów marki Kabe

Kabe producent systemów dociepleń, farb i tynków

Kabe oferuje farby, tynki, grunty, hydroizolacje, kleje, siatki, zaprawy i inne produkty budowlane

Jest 62 produktów.

Pokazano 1-12 z 62 pozycji

Siatka rusztowaniowa nadruk producenta

Siatka osłonowa na rusztowania z nadrukiem KABE zabepiecza przechodniów przed spadającymi narzędziami z rusztowania i zapobiega roznoszeniu się szczątków materiału izolacynego po okolicy.
Cena 1 180,98 zł

RSA 2K dwukomponentowa masa szpachl 6kg

Dwuskładnikowa elastyczna masa szpachlowa na bazie spoiw hydraulicznych i żywic akrylowych, przeznaczona do mostkowania pęknięć elewacji oraz do szpachlowania otwartych rys w ścianach zewnętrznych budynków.
Cena 585,90 zł

Siatka na rusztowanie 91m2

Siatka rusztowaniowa z nadrukiem KABE Komplet siatek ochronnych na rusztowania z nadrukiem Farby Kabe. Mały (91 m kw.): złożony z 5 odcinków o wymiarze 2,6 m x 7 m
Cena 580,40 zł

Mineralit Consolid 100 prepara wzmac 5l

Uelastyczniony preparat na bazie estrów etylowych kwasu ortokrzemowego przeznaczony do wzmacniania (konsolidacji) zdezintegrowanych mineralnych podłoży budowlanych na zewnątrz i wewnątrz budynków. Szczególnie polecany do powierzchniowego wzmacniania.
Cena 412,05 zł

Grunt silikonowy Silikon B

Bezbarwny, silikonowy preparat do hydrofobowej impregnacji wszelkich podłoży budowlanych o różnym stopniu chłonności, na zewnątrz budynków. Na bazie drobnocząsteczkowych żywic silikonowych zapewniających głęboką penetrację i wzmocnienie.
Cena 405,90 zł

Farba silikonowa elewacyjna Armasil F

Matowa farba nawierzchniowa przeznaczona do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych powłok malarskich na zewnątrz budynków. Szczególnie polecana do renowacyjnego malowania powierzchni narażonych na intensywne działanie warunków atmosferycznych.
Cena 318,57 zł

Farba polikrzemianowa elewacyjna Novalit Plan

Mineralna farba produkowana w oparciu o najnowszą, niskoalkaliczną technologię polikrzemianową. Służy do wykonywania podkładowej powłoki malarskiej pod farbę nawierzchniową NOVALIT F na podłożach trudnych (niejednorodnych lub spękanych), na zewnątrz.
Cena 291,51 zł

Szpachla silikonowa Armasil Ms

Gotowa masa szpachlowa na bazie żywic silikonowych, do renowacji spękanych ścian zewnętrznych budynków. do ręcznego wykonywania elastycznej warstwy zbrojonej siatką z włókien szklanych.
Cena 255,23 zł

Farba polikrzemianowa elewacyjna Novalit F

Mineralna farba nawierzchniowa przeznaczona do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych powłok malarskich na zewnątrz budynków. Szczególnie polecana do pierwotnego i renowacyjnego malowania podłoży mineralnych, tj.: tradycyjne tynki wapienne.
Cena 250,92 zł

Tynk silikonowy elewacyjny Armasil T

Służy do ręcznego wykonywania ochronno-dekoracyjnych, cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz budynków oraz warstw wykończeniowych w systemach ociepleń na bazie styropianu KABE THERM EPS, styropianu perforowanego KABE THERM EPS KLIMA.
Cena 242,93 zł

Grunt impregnat silikonowy HydroPor

Zabezpiecza przed działaniem warunków atmosferycznych. Chroni przed powstawaniem plam i wykwitów. Tworzy mikroporowatą powłokę umożliwiającą swobodne „oddychanie” murów.
Cena 233,70 zł

Masa szpachlowa polikrzemianowa Novalit Ms

Gotowa do użycia masa szpachlowa na bazie specjalnie modyfikowanego szkła potasowego wytwarzana wg innowacyjnej technologii polikrzemianowej, przeznaczona do renowacji spękanych ścian zewnętrznych budynków. Służy do ręcznego wykonywania warstwy zbrojonej.
Cena 224,48 zł