Lista produktów marki Pft

Pft producent urządzeń natryskowych

Pft oferuje agregaty tynkarskie, szpachlarsko-tynkarskie, silomaty, mieszarki

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-12 z 23 pozycji

Przenośny stół do formowania i cięcia Boardmaster

Przenośny stół do formowania i cięcia Boardmaster, służący do obróbki płyt gipsowo-kartonowych i podobnych materiałów budowlanych o wymiarach płyt do 300 x130 x 4 cm (dł. x sz. x wys.), został opracowany specjalnie do robót montażowych.
Cena 105 780,00 zł

G4 Xfu agregat tynkarski

Agregat tynkarski do tynków maszynowych G4 Xfu pracujący w trybie ciągłym, do urabiania wytwarzanych fabrycznie suchych zapraw mieszanych maszynowo. Urządzenie może być napełniane zarówno materiałem z worków jak i bezpośrednio z silosu lub kontenera.
Cena 47 516,87 zł

Silomat Trans Plus bag

Silomat Trans Plus bag. Wlec worki to było kiedyś – teraz pneumatyczne urządzenie PFT SILOMAT trans plus bag przejmuje całkowicie automatyczne i bezpyłowe tłoczenie zapraw do miejsca zastosowana. Budowa jest nierentowna do dostawy silosów.
Cena 46 014,30 zł

G4 Xl agregat tynkarski

Agregat tynkarski do tynków maszynowych G4 Xl pracujący w trybie ciągłym do urabiania i wytwarzanych fabrycznie suchych zapraw mieszanych maszynowo. Urządzenie może być napełniane zarówno materiałem z worków jak i bezpośrednio z silosu lub kontenera.
Cena 44 280,00 zł

Silomat Trans Plus 140

Silomat Trans Plus 140. Obsługę i transport urządzenia SILOMAT ułatwia wiele udogodnień, np. wbudowane nakładki do wózka widłowego i rozkładane uchwyty do przenoszenia. Może być podłączony do każdego rodzaju silosa.
Cena 40 494,28 zł

Silomat Trans Plus 100

Silomat Trans Plus 100 to wolnospadowe urządzenie tłoczące Pft przenosi w sposób w pełni zautomatyzowany i bez emisji pyłu suche zaprawy do pompy mieszającej lub mieszarki przepływowej.
Cena 39 158,28 zł

G5 Super agregat tynkarski

Agregat tynkarski do tynków maszynowych G5 Super. Nadszedł czas na zastosowanie nowej maszyny tynkarskiej, jeszcze lepiej dostosowanej do wyzwań i oczekiwań naszej epoki. Uniwersalny PFT G 5 jest następcą legendarnego już urządzenia PFT G 4.
Cena 37 000,00 zł

Zp3 Xl agregat tynkarski pompa tłocząca

Agregat tynkarski Zp3 Xl to wydajna pompa tłocząca z zamontowaną mieszarką bębnów do wykonywania tynków cementowo-wapiennych przygotowanych na budowie. Urządzenie ZP3 XL to odpowiedni wybór jeśli chodzi o pośrednią pompę do zapraw murarskich.
Cena 36 900,00 zł

G4 Fu agregat tynkarski

Agregat tynkarski do tynków maszynowych G4 Fu pracujący w trybie ciągłym, do urabiania wytwarzanych fabrycznie suchych zapraw mieszanych maszynowo. Urządzenie może być napełniane zarówno materiałem z worków jak i bezpośrednio z silosu lub kontenera.
Cena 36 000,00 zł

Ritmo Xl agregat tynkarski

Nowy kompaktowy agregat tynkarski do tynków maszynowych Ritmo Xl z napędem na prąd zmienny 230 V lub prąd trójfazowy 400 V, opracowany specjalnie do pompowania, natryskiwania i nanoszenia suchych zapraw przystosowanych do nakładania maszynowego.
Cena 33 456,00 zł

Silomat Trans Plus light

Silomat Trans Plus light to połączenie atrakcyjnego wzornictwa z wysoką wydajnością. Obsługę i transport urządzenia SILOMAT ułatwiają liczne udogodnienia, np. wbudowane nakładki do wozka widłowego i rozkładane uchwyty do przenoszenia.
Cena 33 109,14 zł

Ritmo M agregat tynkarski

Agregat tynkarski do tynków maszynowych Ritmo M o zwartej konstrukcji, obsługiwany przez jedną osobę, 230V, do nanoszenia tynków natryskowych, mas wyrównujących, farb dyspersyjnych i wielu innych materiałów o uziarnieniu nie przekraczającym 3 mm.
Cena 32 366,22 zł