Lista produktów marki Optolith

Optolith producent materiałów budowlanych

Optolith oferuje farby, fugi, grunty, impregnaty, hydroizolacje, tynki, zaprawy i inne produkty budowlane

Jest 76 produktów.

Pokazano 1-12 z 76 pozycji

OptoStop MicroEmulsion preparat 10l

Specjalny preparat na bazie stężonej emulsji silikonowej do wytwarzania wtórnej izolacji poziomej na drodze iniekcji. Skuteczny w murach o wysokim zawilgoceniu bez konieczności wcześniejszego osuszania.
Cena 2 829,00 zł

Farba z efektem perlenia elewacyjna Lotosil

Najwyższej jakości, elewacyjna farba mikrosilikonowa z efektem perlenia. Wyjątkowo odporna na zabrudzenia oraz porastanie grzybami i glonami. Charakteryzuje się silnym efektem samoczyszczącym. Paroprzepuszczalna i silnie hydrofobowa.
Cena 429,27 zł

Farba podkładowa wewnętrzna Fgf

Specjalistyczna farba wewnętrzna o właściwościach izolujących. Skutecznie blokuje przenikanie przebarwień z podłoża. Bardzo dobra przyczepność do starych powłok. Zwiększa przyczepność i wydajność kolejnych powłok malarskich.
Cena 412,05 zł

Farba silikonowa elewacyjna Silcosan

Na podłoża cementowo-wapienne, wolne o wykwitów kamienie naturalne, zamienniki kamienia. Do malowania mineralnych tynków w systemach dociepleń oraz powierzchnie elewacji narażone na zabrudzenia uliczne (centra miast, okolice ruchliwych ulic).
Cena 350,55 zł

MonoColor Tynk dekoracyjny baza 25kg

Niepowtarzalny dekoracyjny tynk mozaikowy na bazie żywicy akrylowej o niekonwencjonalnej kolorystyce. Charakteryzuje się wysoką elastycznością, wytrzymałością i odpornością na uderzenia i zadrapania. O neutralnym zapachu. Dostępny w 24 kolorach.
Cena 313,65 zł

Farba silikonowa wewnętrzna Aquasil

Wewnętrzna farba silikonowa. Paroprzepuszczalna. Odporna na zabrudzenia. Odporna na szorowanie. Dostępna w szerokiej gamie kolorów systemu Color Magic. Na podłoża cementowo-wapienne, wapienne, tynki gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe.
Cena 300,12 zł

Farba dyspersyjna wewnętrzna Super

Wewnętrzna farba dyspersyjna, super biała. Doskonale kryjąca. Łatwa w nakładaniu, niekapiąca. Bardzo odporna na wodę i szorowanie. Barwienie możliwe tylko na kolory pastelowe i wyłączenie w fabryce.
Cena 292,74 zł

Grunt odcinający OptoGrunt Fgg

Preparat o właściwościach izolujących, zapewnia skuteczne krycie i blokowanie przebarwień, zapobiega przenikaniu plam z podłoża, zwiększa przyczepność nakładanych tynków. Na silnie zabrudzone podłoża (zacieki wodne, zażółcenia, plamy tytoniowe).
Cena 255,84 zł

Elastyczna mikrozaprawa hydroizolacyjna 20kg

Jednoskładnikowa, elastyczna mikrozaprawa uszczelniająca. Izoluje i zabezpiecza konstrukcje obciążone wodą pod ciśnieniem. Służy do izolacji pionowych ścian zagłębionych w gruncie. Tworzy odporną na chlorki i siarczki powłokę.
Cena 205,41 zł

Farba silikatowa wewnętrzna Mineralin

Na podłoża cementowo-wapienne i wapienne. Stanowi element systemu Zdrowe ściany przeznaczonego do pomieszczeń o wysokim komforcie. Do malowania sufitów i ścian: sypialni, sal lekcyjnych, przedszkoli, żłobków, sal szpitalnych.
Cena 202,95 zł

Optogrunt PoroContact grunt pod tynk

Grunt Do Powierzchni Chłonnych Pod Tynki Gipsowe – Optogrunt PoroContact. Specjalny środek gruntujący, przeznaczony do obniżania i wyrównywania chłonności podłoża przed aplikacją tynków gipsowych. Zwiększa przyczepność i poprawia obrabialność.
Cena 202,95 zł

Farba akrylowa elewacyjna Acrylan

Elewacyjna farba akrylowa. Odporna na działanie warunków atmosferycznych i promieni UV. Łatwa w nakładaniu i trwała. Na podłoża cementowo-wapienne, wolne o wykwitów kamienie naturalne, zamienniki kamienia. Do malowania: ściany budynków.
Cena 172,20 zł