Lista produktów marki Master mas

Master mas polski producent materiałów do wykończeń ścian

Master mas oferuje farby, grunty, gładzie gotowe, uszczelniacze i inne produkty budowlane

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Gładź szpachlowa Master gotowa

Gotowa gładź szpachlowa MASter Mas znajduje zastosowanie wewnątrz pomieszczeń. Jest używana do wygładzania powierzchni ścian i sufitów na wysokogatunkową gładź tynkową o dużej gładkości powierzchni, jako tzw. finisz.
Cena 80,44 zł

Gładź gotowa Premium

Gotowa gładź szpachlowa MASTER PREMIUM znajduje zastosowanie wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Jest używana do wygładzania powierzchni ścian i sufitów na wysokiej jakości gładź tynkową. Uzyskujemy efekt dużej gładkości.
Cena 70,00 zł

Podkład gruntująco-wzmacniający Super Paint

Jest uniwersalnym, ekologicznym preparatem do gruntowania oraz wzmacniania podłoży przed nanoszeniem ostatecznej warstwy farby wykończeniowej jak również pod produkty MASTER Putz Outside oraz MASter Start.
Cena 56,46 zł

Grunt akrylowy głęboko penetrujący Super Grunt

Gotowy do użycia środek gruntujący, głęboko penetrujący przeznaczony jest do gruntowania porowatych i chłonnych podłoży w szczególności tynków cementowo – wapiennych, płyt gipsowo – kartonowych, podłoża pod płytki ceramiczne, posadzki, tapety.
Cena 50,96 zł

Farba akrylowa weewnętrzna Eco Paint

MASTER ECO PAINT jest nowoczesną, bezpieczną dla zdrowia farbą akrylową przeznaczoną do malowania ścian, sufitów oraz innych wewnętrznych powierzchni budynków wykonanych z różnego typu podłoży mineralnych, płyt gipsowo-kartonowych, gipsu oraz tapet.
Cena 47,00 zł

Gładź szpachlowa Eco Line gotowa

Gotowa do użycia, niewymagająca mieszania z wodą przed użyciem, gładź szpachlowa MASter Mas ECO LINE worek foliowy jest powłoką oddychającą i paro przepuszczalną stworzoną na bazie minerałów drobno mielonych.
Cena 43,00 zł

Farba akrylowa wewnętrzna Acryl Paint

MASTER ACRYL PAINT jest nowoczesną, bezpieczną dla zdrowia farbą akrylową przeznaczoną do malowania ścian, sufitów oraz innych wewnętrznych powierzchni budynków wykonanych z różnego typu podłoży mineralnych, płyt gipsowo-kartonowych.
Cena 40,00 zł

Domieszka mrozoodporna BetoFrost

Domieszka o działaniu zabezpieczającym wylany gotowy beton przed działaniem mrozu w okresie zimy do -10°C. Środek antymrozowy do wszelkiego rodzaju betonów i zapraw na bazie cementu o nazwie handlowej Beto – Frost.
Cena 39,31 zł

Grunt uniwersalny Master akrylowy

Gotowy do użycia środek gruntujący, przeznaczony jest do gruntowania porowatych i chłonnych podłoży w szczególności tynków cementowo – wapiennych, płyt gipsowo – kartonowych, podłoża pod płytki ceramiczne, posadzki, tapety, przed położeniem gładzi.
Cena 35,79 zł

BetonoPlast Domieszka uplastyczniająca 5kg

Zapobiega skurczom i pęknięciom w wylewkach podłogowych, polecany szczególnie pod grzanie podłogowe. Domieszka redukująca ilość wody, uplastyczniająca, przy zachowaniu jednakowej konsystencji zaprawy. Wzmacnia mrozoodporność gotowego betonu.
Cena 29,00 zł

CONNECT masa wypełniająco naprawcza 5 kg

jest wodoodporną, gotową do użycia masą naprawczą z dodatkiem specjalistycznych włókien, stosowaną przy renowacjach ścian i sufitów oraz szpachlowaniu drobnych szczelin, dziur i pęknięć wewnątrz budynków. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych włókien.
Cena 27,55 zł

Domieszka do zapraw CementoPlast

Do zapraw murarskich, tynkarskich, do fug cementowych. CEMENTOPLAST przeznaczony jest do stosowania we wszystkich pracach murarskich, szczególnie do wykonywania tynków wewnętrznych i zewnętrznych, powierzchni wyrównujących na ścianach.
Cena 21,00 zł