Lista produktów marki Optimum

Optimum producent materiałów do dekoracyjnego wykończenia ścian

Optimum oferuje farby, grunty, lakiery, lakierobejce, tapety natryskowe, tynki dekoracyjne

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-12 z 20 pozycji

Stiuk wenecki

Stiuk Wenecki Mineralny OPTIMUM jest ekskluzywnym produktem pozwalającym stworzyć na dekorowanej powierzchni charakterystyczną dla marmuru idealnie gładką, szklistą powłokę jednocześnie zachowując efekt głębi.
Cena 364,08 zł

Tynk dekoracyjny Trawertyn

Trawertyn to unikalne pokrycie dekoracyjne stworzone na bazie naturalnych spoiw wapiennych, pyłumarmurowego. Nadaje powierzchni efekt dekoracyjny podobny do przeciętego trawertynu z widocznymi elementami imitującymi jego wewnętrzną strukturę
Cena 282,90 zł

Glinka wenecka

Produkt pozwalający tworzyć na dekorowanej powierzchni matową powłokę o charakterystycznych przetarciach imitujących ściany południa. Glinka Wenecka jest przeznaczona do dekoracji ścian i sufitów.
Cena 257,07 zł

Farba teksturalna Perlato

Perlato - teksturalna farba barwiona w masie, z drobinami kolorowego kwarcu i pigmentami metalicznymi. Perlato przeznaczona jest do dekoracji uprzednio zagruntowanych ścian i sufitw wewnątrz pomieszczeń. Produkt doskonale nadaje się do aplikacji na podłoż
Cena 249,69 zł

Stary tynk

Stary Tynk to mineralny, cienkowarstwowy tynk strukturalny, przeznaczony do aplikacji pacą stalową, bądź plastikową. Mineralny, cienkowarstwowy tynk strukturalny, przeznaczony do aplikacji pacąstalową, bądź plastikową.
Cena 164,82 zł

Dekoracyjna powłoka Metamorfoza

Metamorfoza to wyjątkowy system dekoracyjny pozwalający uzyskać niepowtarzalny efekt metalicznej powłoki, który daje doskonałe efekty w zależności od zastosowanego oświetlenia. System Metamorfoza składa się z 4 elementów.
Cena 161,13 zł

Wosk Bossano

Wosk Bassano, jest gęstopłynną, półprzezroczystą masą przeznaczoną do finalnego wykończenia Stiuku Weneckiego.Wosk Bassano, jest gęstopłynną, półprzezroczystą masą przeznaczoną do finalnego wykończenia Stiuku Weneckiego.
Cena 148,83 zł

Lakier akrylowy Latex

Produkt akrylowy w postaci płynnego koncentratu (rozcieńczenie w proporcji 1:2 z wodą), służący do zabezpieczania dekorowanych powierzchni (zalecany w systemie Gotele-tworzy powłokę zmywalną). Bezbarwny, półmatowy.
Cena 121,77 zł

Grunt kwarcowy K-50

Środek przeznaczony do gruntowania podłoża i wykonywania powłok czepnych. Środek w postaci gotowej do użycia, przeznaczony do gruntowania podłożą i wykonywania powłok szczepnych pod różnego rodzaju ochronno–dekoracyjne wyprawy tynkarskie.
Cena 104,55 zł

Farba akrylowa Pro

Farba Akrylowa PRO+ kolor, niechlapiąca, jednowarstwowa, odporna na szorowanie i zmywanie na mokro. Farba akrylowa PRO+, przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania powierzchni ścian i sufitów wewnątrz budynków.
Cena 99,63 zł

Lakier z drobinami brokatu Perła

Brokat Perła to unikalny produkt, który pozwala na uzyskanie atrakcyjnych refleksów świetlnych. Brokat to bezbarwny, półmatowy lakier z drobinami kolorowego brokatu, służący do dekoracji i zabezpieczania malowanych powierzchni wewnątrz pomieszczeń.
Cena 97,99 zł

Pasta perłowa

Pasta służąca do wykańczania powierzchni pokrytych ozdobnymi tynkami. Pasta Perłowy to produkt przeznaczony do wykonywania dekoracji na powierzchniach pokrytych wcześniej ozdobnymi tynkami, tapetami natryskowymi czy też farbami.
Cena 75,03 zł