Lista produktów marki Imt

Imt producent profesjonalnych urządzeń natryskowych

Imt oferuje kompresory przystosowane do aplikacji gruntów, farb i tynków

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Pst4 elektryczny kompresor powietrza natryskowy

Kompresor natryskowy Pst-4 Standard to mobilny, dyspozycyjny, olejowy kompresor tłokowy do stosowania w otwartym terenie. Agregat wyposażony jest w benzynowy silnik marki Honda z zastosowaniem napędu pasowego
Cena 9 944,55 zł

Pst3 Plus kompresor powietrza natryskowy

Agregat malarski PST-3 Plus to mobilny, dyspozycyjny, olejowy kompresor tłokowy z napędęm bezpośrednim do profesjonalnych zastosowań. Posiada wyłącznik ciśnieniowy z odciążającym zaworem rozruchowym szczególnie przydatnym przy rozruchu.
Cena 7 619,85 zł

Pst2 elektryczny kompresor powietrza natryskowy

Kompresor natryskowy Pst-2 to mobilny, dyspozycyjny, olejowy kompresor tłokowy z napędęm bezpośrednim do profesjonalnych zastosowań. Posiada wyłącznik ciśnieniowy z odciążającym zaworem rozruchowym przydatnym przy rozruchu w niskich temperaturach.
Cena 5 811,75 zł

Aplikator natryskowy PS2

Aplikator natryskowy PS2 to wysokiej klasy profesjonalne narzędzie z synchronizowanym wylotem powietrza, które zapewnia wysoki komfort pracy. Unikalny design i innowacyjna konstrukcja urządzenia sprawia, że jest niezawodne.
Cena 1 168,50 zł

Aplikator natryskowy PS1

vnatryskowy PS2 to wysokiej klasy profesjonalne narzędzie z bezpośrednim wylotem powietrza, które zapewnia wysoki komfort pracy. Unikalny design i innowacyjna konstrukcja urządzenia sprawia, że jest niezawodne.
Cena 1 168,50 zł