Lista produktów marki Climowool

Climowool producent materiałów izolacyjnych

Climowool oferuje mineralną wełnę szklaną do zastosowań specjalnych i inne materiały izolacyjne

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Płyta z mineralnej wełny szklanej Kd3/V 032

KD3/V 032 Do izolacji cieplnej: ścian trójwarstwowych; płyta z mineralnej wełny szklanej pokryta jasnym welonem z włókna szklanego climowool; szczególnie polecana do murów trójwarstwowych ze ścianą osłonową z cegły klinkierowej.
Cena 98,40 zł

Płyta z mineralnej wełny szklanej Kd2/V 034

KD2/V 034 Do izolacji cieplnej: ścian trójwarstwowych; płyta z mineralnej wełny szklanej pokryta jasnym welonem z włókna szklanego climowool; szczególnie polecana do murów trójwarstwowych ze ścianą osłonową z cegły klinkierowej.
Cena 81,92 zł

Mata DF2 034

Mata DF2 034 Zastosowanie mat z mineralnej wełny szklanej: do izolacji cieplnej i akustycznej: dachów skośnych (poddaszy użytkowych) w układzie jedno- i dwuwarstwowym; poddaszy nieużytkowych; w budownictwie szkieletowym (drewnianym lub metalowym).
Cena 67,16 zł

Płyta z mineralnej wełny szklanej Kd1/V 037

KD1/V 037 Do izolacji cieplnej: ścian trójwarstwowych; płyta z mineralnej wełny szklanej pokryta jasnym welonem z włókna szklanego climowool; szczególnie polecana do murów trójwarstwowych ze ścianą osłonową z cegły klinkierowej.
Cena 65,44 zł

Mata do izolacji cieplnej i akustycznej Kf

Do izolacji cieplnej i akustycznej dachów skośnych (poddaszy użytkowych) w układzie jedno- i dwuwarstwowym; poddaszy nieużytkowych; w budownictwie szkieletowym stropów między legarami, sufitów podwieszanych, lekkich ścianek działowych.
Cena 61,81 zł

Mata z mineralnej wełny szklanej Df1 039

Do izolacji cieplnej: dachów skośnych (poddaszy użytkowych) w układzie jedno i dwuwarstwowym poddaszy nieużytkowych w budownictwie szkieletowym (drewnianym lub metalowym) stropów między legarami, sufitów podwieszanych lekkich ścianek działowych
Cena 50,18 zł

Mata DF 037

Mata DF 037 Zastosowanie mat z mineralnej wełny szklanej: do izolacji cieplnej i akustycznej: dachów skośnych (poddaszy użytkowych) w układzie jedno- i dwuwarstwowym; poddaszy nieużytkowych; w budownictwie szkieletowym (drewnianym lub metalowym).
Cena 42,31 zł

Mata z mineralnej wełny szklanej Df 042

Do izolacji cieplnej: dachów skośnych (poddaszy użytkowych) w układzie jedno- i dwuwarstwowym poddaszy nieużytkowych w budownictwie szkieletowym (drewnianym lub metalowym) stropów między legarami, sufitów podwieszanych lekkich ścianek działowych
Cena 31,91 zł

Płyta z mineralnej wełny szklanej Tw1-E 037

Do izolacji akustycznej: lekkich ścianek działowych; sufitów podwieszanych. Do izolacji cieplnej: w budownictwie szkieletowym; stropów między legarami; w dachach skośnych (izolacja podkrokwiowa); murów trójwarstwowych.
Cena 26,35 zł