Lista produktów marki Paroc

Paroc producent materiałów izolacyjnych z wełny kamiennej

Paroc oferuje płyty warstwowe, konstrukcje budowlane i inne materiały do izolacji

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-12 z 37 pozycji

Płyta z okładziną z płótna szklanego InVent

Jedno lub dwustronnie pokryta okładziną z płótna szklanego G9 (kolor czarny) lub welonu szklanego (N1-kolor biały, N3- kolor czarny). Przeznaczona jest do izolacji akustycznej i termicznej kanałów wentylacyjnych, skrzynek rozprężnych.
Cena 243,07 zł

Otulina z wełny skalnej Hvac Section AluCoat T

Z wełny skalnej, pokryta zbrojoną folią aluminiową z zakładką samoprzylepną, przeznaczona jest do izolacji termicznej i akustycznej rurociągów grzewczych, c.o., parowych, wody użytkowej oraz przewodów klimatyzacyjnych, instalacji przemysłowych i przewodów
Cena 125,16 zł

Płyta z wełny skalnej Fire Slab 90

Płyta z wełny skalnej przeznaczona jest do izolacji termicznej kanałów spalin, komór paleniskowych, kotłów wysokotemperaturowych, kominów oraz innych powierzchni narażonych na stałe oddziaływanie wysokich temperatur.
Cena 108,73 zł

Mata z wełny skalnej Pro Wired Mat 130

Pro Wired Mat. Mata z wełny skalnej, jednostronnie obszyta siatką z drutu stalowego ocynkowanego, przeznaczona jest do izolacji termicznej i akustycznej wysokotemperaturowych kotłów, zbiorników, rurociągów, kanałów spalin, kominów.
Cena 102,43 zł

Mata z wełny skalnej Pro Wired Mat 100 Al1

Pro Wired Mat 100 AL1. Mata z wełny skalnej, jednostronnie obszyta siatką z drutu stalowego ocynkowanego, przeznaczona jest do izolacji termicznej i akustycznej.
Cena 87,12 zł

Płyta z wełny skalnej Fireplace 90 Al1

Płyta z wełny skalnej, jednostronnie pokryta folią aluminiową, przeznaczona jest do izolacji wewnątrz obudowy kominka. Płyta pakowana w kartony. Płyta do izolacji kominków
Cena 75,69 zł

Mata z wełny skalnej Pro Wired Mat 80 Al1

Pro Wired Mat 80 AL1. Mata z wełny skalnej, jednostronnie obszyta siatką z drutu stalowego ocynkowanego, przeznaczona jest do izolacji termicznej i akustycznej.
Cena 73,46 zł

Mata z wełny skalnej Pro Wired Mat

Pro Wired Mata z wełny skalnej, jednostronnie obszyta siatką z drutu stalowego ocynkowanego, przeznaczona jest do izolacji termicznej i akustycznej wysokotemperaturowych kotłów, zbiorników, rurociągów, kanałów spalin, kominów i wszystkich powierzchni.
Cena 70,93 zł

Płyta z białym welonem szklanym Fps 17t

Płyta PAROC FPS 17 z pokryciem z białego welonu szklanego – możliwa jest również wersja z czarnym welonem i taka płyta ma nazwę PAROC FPS 17tb. Element systemu PAROC FireSAFE.
Cena 65,39 zł

Płyta do wypełnień Pyrotech Slab 160

Płyta przeznaczona jest do wypełnień instalacyjnych przejść przeciwogniowych przez ściany i stropy, szczelin dylatacyjnych oraz przepustów kablowych. Płyta do izolacji przejść przeciwogniowych.
Cena 64,19 zł

Płyta z wełny skalnej Hvac Slab GreyCoat

Płyta z wełny skalnej przeznaczona do izolacji termicznej i ochrony przeciwkondensacyjnej prostokątnych kanałów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, urządzeń i powierzchni płaskich. Płyta pokryta jest folią aluminiową w kolorze szarym.
Cena 63,95 zł