Lista produktów marki Fast

Fast producent materiałów budowlanych i dociepleń

Fast oferuje farby, grunty, hydroizolacje, kleje, posadzki, szpachli, tynki, zaprawy

Jest 52 produktów.

Pokazano 1-12 z 52 pozycji

Farba silikonowa elewacyjna Silikon Rgb

FAST SILIKON jest wysokiej jakości wodną matową farbą silikonową, przeznaczoną do wykonywania trwałych wymalowań na zewnątrz budynku na wszelkich podłożach jak tynk cementowo wapienny, cementowy i akrylowy tynk ozdobny, beton, piaskowiec, cegła itp.
Cena 259,12 zł

Masa uszczelniająca Aqua

AQUA jest jednoskładnikową, płynną masą do wykonywania przeciwwilgociowych uszczelnień podłoży przed mocowaniem płytek ceramicznych wewnątrz budynku. Stosuje się ją głównie do uszczelniania ścian i podłóg w pomieszczeniach z bezciśnieniowym oddziaływaniem
Cena 227,02 zł

Farba lateksowa wewnętrzna 1212

FAST 1212 jest ekologiczną farbą wewnętrzną opartą na wodnej akrylowej dyspersji lateksowej z dodatkiem wypełniaczy mineralnych i pigmentów. Jest bardzo wydajna, niekapiąca, łatwa do nakładania, charakteryzuje się wysoką siłą krycia.
Cena 207,01 zł

Farba lateksowa wewnętrzna Satyna Bio

FAST SATYNA BIO jest gotową opartą na dyspersji żywicy syntetycznej i wypełniaczy mineralnych z pigmentami farbą wewnętrzną o podwyższonej wytrzymałości na działanie mikroorganizmów takich jak bakterie i grzyby.
Cena 198,66 zł

Farba siloksanowa elewacyjna SI-Si Rgb

FAST SI-SI jest wysokiej jakości wodną matową farbą siloksanową, przeznaczoną do wykonywania trwałych wymalowań na wszelkich podłożach, szczególnie na stary akrylowy tynk ozdobny oraz tynk cementowo wapienny i cementowy tynk ozdobny, beton, piaskowiec.
Cena 196,42 zł

Hydroizolacja dwuskładnikowa AquaDuo

do wykonywania elastycznych izolacji przeciwwilgociowych lub wodochronnych na wszelkich niezasolonych podłożach mineralnych tj. betonowych, jastrychach i tynkach cementowych i cementowo-wapiennych. Może być stosowana wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.
Cena 188,13 zł

Farba transparentna Decor Bejca

Akrylowa farba transparentna, do wnętrz. Zaprojektowana do tworzenia różnorodnych efektów wizualnych. Szczególnie polecana przy wykańczaniu ozdobnych faktur wykonanych przy pomocy masy dekoracyjnej FAST DECOR MODERN i RETRO.
Cena 160,59 zł

Farba akrylowa zewnętrzna F-az

FAST F–AZ jest farbą akrylową przeznaczoną do malowania tynków cementowych, cementowo-wapiennych, cienkowarstwowych tynków mineralnych i dyspersyjnych, a także podłoży wykonanych z betonu. Przeznaczona do zastosowania na fasadach budynków.
Cena 144,46 zł

Tynk silikonowy elewacyjny Sil Baranek

FAST BARANEK SIL jest gotowym do użycia produktem na bazie dyspersji żywic silikonowych oraz akrylowo-styrenowych z dodatkiem emulsji siloksanowej. Tworzy powłokę mocno związaną z podłożem, charakteryzującą się wysoką paroprzepuszczalnością.
Cena 137,54 zł

Tynk mozaikowy Granit Marmo

Do ręcznego wykonywania cienkowarstwowych, mozaikowych wypraw tynkarskich wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Może być stosowany na każdym podłożu mineralnym, które jest odpowiednio mocne i równe.
Cena 136,25 zł

Farba lateksowa wewnętrzna 1111

FAST 1111 jest akrylową farbą lateksową przeznaczoną do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów w pomieszczeniach suchych, wewnątrz budynku. Ze względu na swoje walory estetyczne nadaje się szczególnie do stosowania w mieszkaniach, biurach, salach.
Cena 135,10 zł

Farba akrylowa elewacyjna Kwarc

FAST KWARC jest akrylową farbą strukturalną przeznaczoną do wykonywania warstw dekoracyjnych na tynkach cementowych, cementowo-wapiennych, a także na podłożach wykonanych z betonu, cegły, gipsu, płyt gipsowo-kartonowych i azbestowo-cementowych.
Cena 131,95 zł