Lista produktów marki Zinsser

Zinsser producent specjalistycznych farb i szpachli

Zinsser oferuje farby na pleśń i grzyby oraz środki do usuwania powłok malarskich

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Farba pleśnioodpoma Perma White Interior Satin

Pleśnioodpoma farba łazienkowa PERMA-WHITE to farba wodna przeznaczona specjalnie do niekorzystnych warunków, jakie zwykle panują w łazienkach i kuchniach. PERMA-WHITE zapewnia wykończenie odporne na pleśń i wilgoć.
Cena 230,01 zł

Farba pleśnioodporna Perma White Exterior Satin

Perma White - farba chroniąca przed grzybem i pleśnią. Jest to farba do zastosowań zewnętrznych o wysokiej jakości która gwarantuje zabezpieczenie przed rozwojem grzyba i pleśni na malowanej powierzchni przez 5 lat i jest odporna na pękanie, blaknięcie.
Cena 207,01 zł

Podkład uszczelniający Bulls Eye Zero

Bulls Eye zapewnia najlepszą w swojej klasie charakterystykę produktu przyjaznego środowisku z zerową zawartością LZO. Jest doskonały do zastosowań na powierzchniach zewnętrznych jak i wewnętrznych. Zapewnia doskonałą siłę krycia.
Cena 140,22 zł

Farba lateksowa WaterTitet Lx wodoodporna

Lateksowa farba wodoodporna zabezpieczająca przed grzybem i pleśnią gwarantuje powstrzymanie wody – wytrzymuje ciśnienie 254 kg/m2 jasno-biała, gładkie wykończenie, łatwo się nakłada na suche powierzchnie za pomocą pędzla lub wałka super słaby zapach.
Cena 55,99 zł

Masa szpachlowa Ready Patch Lite Pt

Ready Patch Lite - lekka masa do szpachlowania i łatania dziur została specjalnie opracowana do zastosowań wewnętrznych oraz lekkich prac na zewnątrz. Jest odporna na kurczenie i pękanie. Szybko schnie i łatwo się ją szlifuje.
Cena 21,97 zł