Lista produktów marki Knauf

Knauf producent materiałów budowlanych

Knauf oferuje grunty, kleje, kołki, szpachle, zaprawy, mieszarki, otuliny, posadzki

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-12 z 30 pozycji

Wylewka anhydrytowa FE 50 LUZ 1 tona silos

Płynny jastrych Knauf FE 50 Largo to idealny jastrych do domów jednorodzinnych, szeregowych, wielokondygnacyjnych budynków mieszkalnych i biurowych. Ze względu na wysokie parametry wytrzymałościowe, płynną konsystencję oraz wysoki współczynnik.
Cena 738,00 zł

Płyta gipsowa z powłoką ołowianą

Jest to płyta gipsowa wzmocniona dodatkowo powłoką ołowianą, dzięki czemu posiada właściwości ochrony przed promieniowaniem. Przeznaczona jest ona do stosowania w pracowniach rentgenowskich, w przychodniach lekarskich i szpitalach.
Cena 430,44 zł

Stuck Primer grunt do powierzchni chłonnych 15l

Knauf Stuck-Primer to gotowy do użycia środek gruntujący wyrównujący chłonność przed tynkowaniem powierzchni chłonnych do wnętrz. Stosowany jest na typowe podłoża budowlane cementowo-wapienne, beton, gips, płytę gipsowo-kartonową.
Cena 252,77 zł

Środek gruntujący Estrichgrund 10kg

Do regulacji chłonności, poprawy przyczepności i ochrony przed wilgocią na podłoża mineralne stosowane w budownictwie do budowy podłóg (wewnątrz i na zewnątrz). Stosowany jest do gruntowania podłoża w systemie jastrychów zespolonych.
Cena 252,15 zł

Płyta akustyczna

Płyty Cleaneo Akustik to płyty gipsowe, których powierzchnia jest perforowana lub ponacinana – (wielkoformatowa) - zazwyczaj o ściętych 4 krawędziach lub 2 podłużnych krawędziach półokrągłych i dwóch poprzecznych fazowanych.
Cena 225,09 zł

Płyta cementowa AquaPanel Indoor

Płyta cementowa AQUAPANEL Indoor stanowi solidne i trwałe podłoże pod płytki do zabudowy wewnętrznej. Można ją stosować w wilgotnych oraz mokrych pomieszczeniach jako okładzinę ścian i sufitów. Nośnik płytek do pomieszczeń mokrych i wilgotnych.
Cena 212,18 zł

Płyta cementowa AquaPanel Outdoor

Płyta cementowa AQUAPANEL Outdoor stanowi solidne podłoże, które wytrzymuje ekstremalne warunki pogodowe. Można ją stosować do wykonywania zewnętrznych ścian, sufitów i podbitek oraz do renowacji fasad. Może zastąpić cegłę i konstrukcje z
Cena 212,18 zł

Płyta Fireboard

Płyty Fireboard używane są do wykonywania okładzin ścian i sufitów, ścian działowych i sufitów podwieszanych, ścian szachtowych, okładzin słupów i dźwigarów konstrukcyjnych oraz kanałów instalacyjnych i wentylacyjnych w miejscach.
Cena 191,14 zł

Szpachla Uniflott Jaworzno

Knauf Uniflott jest sypkim materiałem, opartym na bazie specjalnych gipsów, ulepszonym dodatkami tworzyw sztucznych i wypełniaczy. Poza tym zaprawa Uniflott charakteryzuje się: możliwością uzyskania jednolitej masy, dobrą przyczepnością
Cena 166,36 zł

Środek gruntujący Tiefengrund

Środek głęboko gruntujący, bezrozpuszczalnikowy. Wzmacnia powierzchnie podłoży pylących, silnie chłonnych lub zniszczonych, jak np. beton, jastrych cementowy przed pokryciem ich warstwami podłogowymi.
Cena 152,52 zł

Płyta Silentboard

Płyta Silentboard dzięki zmodyfikowanemu rdzeniowi gipsowemu wykazuje najlepsze właściwości izolacyjności akustycznej. Płyta ma uniwersalne zastosowanie w nowym budownictwie, istniejących budynkach, modernizacji i tworzeniu zamkniętych systemów.
Cena 131,73 zł

Gotowa masa szpachlowa F1 Readyfix

Do tworzenia idealnie gładkich i równych powierzchni. Do szpachlowania końcowego spoin pomiędzy płytami gipsowo-kartonowymi, wypełnionymi za pomocą mas Knauf Uniflott.
Cena 104,70 zł