Lista produktów marki Centerflex

Centerflex producent taśm budowlanych do suchej zabudowy

Centerflex oferuje taśmy do bezpiecznego i estetycznego łączenia płyt gipsowo kartonowych

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Wide-Flex taśma do płyt GK 30mb

Wide-Flex doskonała do łączeń płyt gipsowo-kartonowych w narożnikach wewnętrznych i rogach zewnętrznych, niezastąpiona w miejscu łączenia dachu z murem. Taśma wyrównuje, prostuje i usztywnia skomplikowane, trudne do wyprowadzenia narożniki.
Cena 192,73 zł

Taśma do płyt gipsowo-kartonowych Huge

Taśma HUGE jest doskonała do łączeń płyt gipsowo-kartonowych w narożnikach wewnętrznych i rogach zewnętrznych, niezastąpiona w miejscu łączenia dachu z murem. Taśma wyrównuje, prostuje i usztywnia skomplikowane, trudne do wyprowadzenia narożniki.
Cena 165,93 zł

Taśma do płyt gk 30mb

Taśmę-kątownik ARCH-FLEX stosuje się przy wykańczaniu wszelkiego rodzaju łuków, okręgów oraz narożników o dowolnym kącie rozwarcia, np. w okolicach okien lub drzwi. Taśma wyrównuje, prostuje i usztywnia skomplikowane, trudne do wyprowadzenia rogi.
Cena 125,82 zł

MID-FLEX taśma do płyt gk 30mb

Doskonała do łączeń płyt gipsowo-kartonowych w narożnikach wewnętrznych i rogach zewnętrznych, niezastąpiona w miejscu łączenia dachu z murem. Taśma wyrównuje, prostuje i usztywnia skomplikowane, trudne do wyprowadzenia narożniki wewnętrzne i rogi.
Cena 114,02 zł

Taśma do płyt gips-karton BIG

Taśma BIG jest doskonała do łączeń płyt gipsowo-kartonowych w narożnikach wewnętrznych i rogach zewnętrznych, niezastąpiona w miejscu łączenia dachu z murem. Taśma wyrównuje, prostuje i usztywnia skomplikowane, trudne do wyprowadzenia narożniki.
Cena 112,91 zł

Flex 90 taśma do płyt gk 30mb

Taśmę FLEX 90 stosuje się do łączeń płyt gipsowo-kartonowych w narożnikach wewnętrznych. Taśma wyrównuje, prostuje i usztywnia skomplikowane, trudne do wyprowadzenia narożniki wewnętrzne ścian i sufitów o kątach o dowolnym stopniu rozwarcia.
Cena 93,97 zł

Taśma do płyt gips-karton Roll-Patch

Do maskowania rozległych pęknięć i uszkodzeń na płytach gipsowo-kartonowych. Taśma znajduje zastosowanie w miejsce siatki, fizeliny, taśmy papierowej.ROLL PATCH doskonale nadaje się do obróbki wszelkich otworów.
Cena 77,67 zł

Taśma do płyt gips-karton L-Bead

Do obróbki, wykończeń krawędzi płyt gipsowo-kartonowych. Taśma wyrównuje, prostuje i usztywnia krawędzie płyt gipsowo-kartonowych. L-BEAD znajduje zastosowanie w miejscach narażonych na wilgoć, tam gdzie taśma papierowa mogłaby ulec zniszczeniu np.
Cena 47,49 zł

Taśma do płyt gips-karton Uno-Bead

Do łączeń płyt gipsowo-kartonowych na rogach zewnętrznych i w narożnikach wewnętrznych. Taśma wyrównuje, prostuje i usztywnia skomplikowane, trudne do wyprowadzenia rogi zewnętrzne, narożniki wewnętrzne ścian i sufitów.
Cena 36,19 zł

Taśma do płyt gips-karton Original

Do łączeń płyt gips-karton w narożnikach wewnętrznych i rogach zewnętrznych. Taśma wyrównuje, prostuje i usztywnia skomplikowane, trudne do wyprowadzenia narożniki wewnętrzne, rogi zewnętrzne ścian i sufitów o kątach o dowolnym stopniu rozwarcia.
Cena 32,58 zł

Taśma do płyt gips-karton Medium

Taśmę MEDIUM stosuje się do łączenia płyt gipsowo-kartonowych w narożnikach wewnętrznych i na płaskich powierzchniach w miejsce siatki, fizeliny, taśmy papierowej, oraz taśmy papierowej z wkładką aluminiową.
Cena 29,40 zł

Taśma do płyt gips-karton Tuff Tape

Do łączeń płyt gipsowo-kartonowych na płaskich powierzchniach (takich jak sufit czy ściany) w miejsce siatki, fizeliny, taśmy papierowej, taśmy papierowej z wkładką aluminiową, oraz do wykańczania narozników wewnętrznych.
Cena 19,08 zł