Lista produktów marki Greinplast

Greinplast producent materiałów budowlanych

Greinplast oferuje impregnaty, farby, grunty, hydroizolacje, kleje, zaprawy

Jest 83 produktów.

Pokazano 1-12 z 83 pozycji

Masa natryskowa wewnętrzna kolor

Służy do natryskowego wykonywania dekoracyjnych powłok wewnętrznych lub ich fragmentów. Może być stosowany na wszelkie typowe podłoża mineralne takie jak: tynki cementowe, cementowo- wapienne, wapienne, gipsowe, itp. po min. 28 dniach od ich wykonania.
Cena 709,46 zł

Taśma hydroizolacyjna

Służy do wzmacniania elastycznych powłok wodoszczelnych Greinplast IC w miejscach połączeń powierzchni pionowych z poziomymi, krawędzi oraz szczelin dylatacyjnych itp. Może być stosowana na podłogach i na ścianach, wewnątrz oraz na zewnątrz budynków.
Cena 463,69 zł

Farba elastyczna elewacyjna Fe

Służy do ręcznego wykonania elastycznych zewnętrznych (w opcji z ograniczoną zawartością środków ochrony powłoki, także wewnętrznych powłok malarskich), głównie na podłożach na których wystąpiły rysy o szerokości nie większej niż 100µm. Powłoka wiąże pod
Cena 341,93 zł

Tynk mozaikowy wewnętrzny

Wyrób dostępny w kolorach wg palety barw Producenta. Na życzenie klienta dostępna także inna kolorystyka. Konfekcjonowany w opakowania 30kg, 15kg, 5kg, 20kg, 10kg.
Cena 283,97 zł

Farba silikonowa fasadowa Fx

FX jest mieszaniną dyspersji żywic silikonowych, dyspersji kopolimerów akrylowych, silikonowych dodatków hydrofobizujących,środków modyfikujących, środków do ochrony powłoki, wypełniaczy mineralnych, pigmentów, wody.
Cena 271,71 zł

Masa strukturalna wewnętrzna trawertyn

Służy do ręcznego wykonywania dekoracyjnych powłok wewnętrznych lub ich fragmentów. Może być stosowany na wszelkie typowe podłoża mineralne takie jak: tynki cementowe, cementowo- wapienne, wapienne, gipsowe, itp. po min. 28 dniach.
Cena 256,55 zł

Tynk silikonowy Txk kornik

Jest integralnym elementem zestawu wyrobów w systemach ociepleń Greinplast X, WX (zgodnie z AT) i Greinplast EPS, WS (zgodnie z ETA). Wyrób dostępny w kolorach wg palety barw Producenta. Na życzenie klienta dostępna także inna kolorystyka.
Cena 239,30 zł

Tynk silikonowy Txb Sic baranek

Służy do ręcznego lub natryskowego wykonywania fragmentów elewacji zewnętrznych. Warstwę dekoracyjną z kruszywa ozdobnego wykonuje się poprzez jego natrysk na świeży tynk. Może być stosowany na wszelkie typowe podłoża mineralne.
Cena 239,12 zł

Farba hydrofobowa fasadowa Fh

Farba jest szczególnie polecana do wymalowań fasad narażonych na podwyższone działanie wilgoci i zagrożonych występowaniem mchów, glonów, itp. Można ją również stosować do wymalowań renowacyjnych już istniejących powłok malarskich tego samego typu.
Cena 228,36 zł

Farba lateksowa wewnętrzna Fws satynowa

Farba tworzy powłoki drobnoziarniste o połysku (średni połysk, 85o>10 / 60o<60), odporne na szorowanie na mokro (klasa 2). Można ją również stosować do wymalowań renowacyjnych już istniejących powłok malarskich.
Cena 227,96 zł

Farba lateksowa wewnętrzna Fwl matowa

Farba tworzy powłoki drobnoziarniste o połysku (mat, 85o - 5 do 10), odporne na szorowanie na mokro (klasa 2). Można ją również stosować do wymalowań renowacyjnych już istniejących powłok malarskich. Wyrób dostępny w kolorach zgodnych z paletą barw.
Cena 221,17 zł