Beton

Beton w workach w postaci suchej mieszanki, do której wystarczy dodać wodę.

Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. 

Wybrane produkty posiadają również tras reński zabezpieczający przed powstawaniem wykwitów.

Bardzo wygodne i ekonomiczne rozwiązanie do drobnych prac. Nie musisz wynajmować sprzętu budowlanego i betoniarki.

Beton w workach w postaci suchej mieszanki do zalania wodą

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

OptoPlan BES Rapid Beton-jastrych 25kg

Wyspecjalizowana mieszanka spoiw hydraulicznych oraz wyselekcjonowanych kruszyw. Produkt szybkoschnący o normalnym czasie wiązania. Kompensuje skurcz, zachowuje wysoką stabilność wymiarową oraz charakteryzuje się szybkim spadkiem wilgotności i wysoką
Cena 39,98 zł

Beton z trasem Tubag 30kg

Beton z oryginalnym trasem Tubag do użytku przy pracach wokół domu i w ogrodzie. Do montażu płyt chodnikowych, kostki brukowej, osadzania kraweżników, obrzeży, elementów ogrodzen, fundamentowania słupków. Dzieki dużej zawartosci trasu ogranicza
Cena 35,42 zł

Ruck-Zuck beton 25kg

Szybkowiążący beton do montażu i kotwienia elementów nośnych, takich jak słupki ogrodzeniowe, elementy małej architektury, znaki drogowe itp.. Do przygotowania podłoża lub fundamentów pod elementy małej architektury (murki, kwietniki).
Cena 33,21 zł

Beton klasy B20

Fabrycznie przygotowana, sucha mieszanka do wykonywania zaprawy betonowej klasy C16/20. Stosowana przy wykonywaniu drobnych robót betoniarskich i naprawczych (np.: podkładów, nadproży, murków, itp.), elementów małej architektury.
Cena 25,09 zł

OptoPlan BES beton jastrych 25kg

Zaprawa do wykonywania posadzek związanych i pływających pod ceramiczne oraz kamienne okładziny podłogowe w warunkach normalnych obciążeń. Nadaje się do drobnych prac naprawczych i montażowych. Przeznaczona do wewnątrz i na zewnątrz.
Cena 18,45 zł

BETONB25 Beton klasy C20/25 25kg

Fabrycznie przygotowana sucha mieszanka do wykonywania zaprawy betonowej klasy C20/25. Stosowana przy wykonywaniu drobnych robót betoniarskich i naprawczych (np.: fundamentów, murków, daszków, czap, nadproży, itp.), innych elementów małej architektury.
Cena 16,30 zł