Aplikatory agregatów malarsko szpachlarskich

Połączone poprzez krętlik do węża wysokociśnieniowego, dzięki czemu wąż nie skręca się podczas użytkowania a należy pamiętać, iż natrysk i rozbicie materiału na cząsteczki możliwe jest przy bardzo wysokim ciśnieniu (dla farb zaczyna się od 170 bar, przy szpachli zazwyczaj na ciśnieniu maksymalnym). Co oznacza, że sam wąż podczas pracy mocno sztywnieje i utrudnia każde działanie (zwłaszcza na szpachli). Jakość pistoletu przy całodziennym malowaniu będzie zatem mocno odczuwalna.

Do wielogodzinnych prac zdecydowanie polecamy pistolety wyposażone w spust dwupalcowy, poza lepszym chwytem mają ergonomiczny kształt, dzięki czemu lepiej leżą w dłoni przez co umożliwiają precyzyjniejszą pracę.

Pistolety wyposażone są w spust, który uruchamia natrysk poprzez zamocowaną na nim dysze.

Do aplikatorów można podłączyć również przedłużkę lub kilka połączonych ze sobą, dzięki temu większość działań można wykonać bez udziału drabiny lub rusztowania.

Aplikatory agregatów malarsko szpachlarskich odpowiadają za uruchamianie natrysku poprzez zwalnianie spustu. W odróżnieniu od malarskich mogą, ale nie muszą być wyposażone w filtr paluszkowy.

Aplikatory agregatów malarsko szpachlarskich natryskowych

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aplikatr szpachlarskie Silver Plus 2F

Graco Silver Plus to utworzony z jednego elementu pistolet nadający się szczególnie do natrysku gestych materiałów. Lekka i wytrzymała konstrukcja sprawia, że pistolet zapewnia komfort pracy nawet podczas długtrwałego użytkowania.
Cena 1 353,00 zł

Hopper z pojemnikiem 5,5l

Aplikatordo nakładania tynków mineralnych, płynnych tapet, farb o dużej gęstości itd., zasilanie grawitacyjne.Dobra jakość, sprawdzony na budowach. Niezawodny. Możliwość regulacji powietrza. Bardzo duża precyzja w nanoszeniu tynku.
Cena 676,50 zł