Aplikatory agregatów malarskich

Połączone poprzez krętlik do węża wysokociśnieniowego, dzięki czemu wąż nie skręca się podczas użytkowania a należy pamiętać, iż natrysk i rozbicie materiału na cząsteczki możliwe jest przy bardzo wysokim ciśnieniu (dla farb zaczyna się od 170 bar). Co oznacza, że sam wąż podczas pracy mocno sztywnieje i utrudnia każde działanie. Jakość pistoletu przy całodziennym malowaniu będzie zatem mocno odczuwalna.

Do wielogodzinnych prac zdecydowanie polecamy pistolety wyposażone w spust dwupalcowy, poza lepszym chwytem mają ergonomiczny kształt, dzięki czemu lepiej leżą w dłoni przez co umożliwiają precyzyjniejszą pracę.

Pistolety wyposażone są w spust, który uruchamia natrysk poprzez zamocowaną na nim dysze.

Do aplikatorów można podłączyć również przedłużkę lub kilka połączonych ze sobą, dzięki temu większość działań można wykonać bez udziału drabiny lub rusztowania.

Aplikatory agregatów malarskich stanowią o komforcie pracy

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aplikator In-Line z przedłużką i wałkiem

WZMOCNIONA POWŁOKA PERFOROWANA. Zawiera okładzinę piankową pomiędzy włosiem wałka, a cylindrem wewnętrznym. Wykonane z włókien powłoki są szczególnie przydatne do prac malarskich na nierównych powierzchniach, takich jak ściany zewnetrzne.
Cena 3 822,84 zł

S-5 natryskowy do szpachli

Aplikator natryskowy Titan S5 do hydrodynamicznego podawania mas szpachlowych. S5 nie posiada filtrów, wylot posaiada duży otwór dzięki czemu jest idealny do natrysku ciężkich materiałów - (mas szpachlowych).
Cena 1 836,48 zł

S3 malarsko szpachlarski

Super wytrzymały aplikator do najcięższych prac malarskich zwłaszcza szpachlowania. Duży pojedynczy otwór w gnieździe zapewnia dużą przepustowość i małe zużycie przy szorstkich materiałach dodatkowo dysza GRATIS.
Cena 1 700,44 zł

Aplikator malarsko szpachlarski Ag14

Wzmocniony pistolet do malowania ciężkimi farbami i szpachlowania. Zawiera dwa otwory dyfuzora lub powiększony, pojedynczy, co poprawia aplikację gęstych i ciężkich produktów. Kanał płynu ze stali nierdzewnej.
Cena 1 592,15 zł

Aplikator do agregatów malarskich FtxE

Aplikator do agregatów malarskich FtxE to pistolet stworzony do dokładnych wykończeń i ogólnych zastosowań malarskich, gdzie wymagana jest łatwość manewrowania. Jest to najlżejszy pistolet GRACO
Cena 1 562,20 zł

Aplikator malarski T720f Maxx

GŁĘBOKO UTWARDZONA ultra lekka rękojeść ze stopu aluminium, ANTYKOROZYJNE ZEWNĘTRZNE WYKOŃCZENIE głęboko anodyzowane. MEGA WYTRZYMAŁY ZAWÓR wyłączający jest usytuowany poza przepływem płynu, co znacznie zmniejsza tarcie.
Cena 1 340,70 zł

Lanca 50cm wałek z ramą adapter kątowy

Do mniejszych prac, jeśli warunki, takie jak wiatr przeszkadzają w natrysku i kiedy nie jest wymagana jakość wykończenia natryskowego, alternatywą jest nanoszenie farby wałkiem.
Cena 1 291,50 zł

Aplikator malarsko szpachlarski T420f

15 % WIĘCEJ CIŚNIENIA ROBOCZEGO ZERO USTAWIEŃ - SKALIBROWANA NA STAŁE SPRĘŻYNA ORAZ ZAWÓR W RĘKOJEŚCI. Zawór umiejscowiony w rękojeści nigdy nie wymaga ustawień, nawet jeżeli zostanie wymieniony. Sprężyna spustu jest miejscowiona poza strumieniem płynu.
Cena 940,00 zł

Aplikator malarski agregatów T360f

DŁUGOWIECZNY ZAWÓR. Zawór odcinający jest usytuowany poza przepływem płynu, co znacznie zmniejsza tarcie oraz zwiększa żywotność pistoletu TriTech. ZWIĘKSZONY PRZEPŁYW PŁYNU. Dzięki zaworowi kierującemu go w jednej linii zapewnia mniejsze tarcie.
Cena 840,00 zł

Liniowy przedłużka głowica kątowa

Aplikatora liniowy, wposażony w przedłużkę wzmocnioną 90 cm, głowicę obrotową działającą w zakresie 270 stopni, uchwytem dyszy, dyszą 517 i filtrem aplikatora. Mocowania na 7/8 cala.
Cena 799,50 zł