Agregaty tynkarskie

Agregaty tynkarskie mieszają z wodą i natryskują tynki i wylewki o dużym uziarnieniu. Wybrane modele pozwalają na podawanie tynków tradycyjnych o ziarnie nawet do 8 mm.

Agregaty tynkarskie do natrysku tynków i wylewek

Jest 49 produktów.

Pokazano 1-12 z 49 pozycji

P13Dmr agregat tynkarski pompa dwutłokowa

Agregat tynkarski pompa dwutłokowa P13Dmr do tynków cementowo-wapiennych Putzmeister P 13 diesel. Jest to prosta maszyna z mechanicznym napędem pompy do najcięższych prac
Cena 143 910,00 zł

Agregat tynkarski pompa dwutłokowa P13Emr

Agregat tynkarski pompa dwutłokowa P13Emr do tynków cementowo-wapiennych z napędem elektrycznym. Jest to prosta maszyna z mechanicznym napędem pompy do najcięższych prac. Wytrzymała pompa dwutłokowa do tynków, wapna cementu i innych ciężkich zapraw.
Cena 110 700,00 zł

Agregat tynkarski do tynków maszynowych G4 Xfu

Agregat tynkarski do tynków maszynowych G4 Xfu pracujący w trybie ciągłym, do urabiania wytwarzanych fabrycznie suchych zapraw mieszanych maszynowo. Urządzenie może być napełniane zarówno materiałem z worków jak i bezpośrednio z silosu lub kontenera.
Cena 47 516,87 zł

Agregat tynkarski pompa tłocząca S5 EvTm

Agregat tynkarski pompa tłocząca S5 EvTm do tynków cementowo-wapiennych w wersji z mieszalnikiem talerzowym. Uniwersalna pompa ślimakowa do zapraw prefabrykowanych dostarczanych w stanie suchym i w stanie wilgotnym.
Cena 46 000,00 zł

Agregat tynkarski do tynków maszynowych G4 Xl

Agregat tynkarski do tynków maszynowych G4 Xl pracujący w trybie ciągłym do urabiania i wytwarzanych fabrycznie suchych zapraw mieszanych maszynowo. Urządzenie może być napełniane zarówno materiałem z worków jak i bezpośrednio z silosu lub kontenera.
Cena 44 280,00 zł

Agregat tynkarski do tynków maszynowych G5 Super

Agregat tynkarski do tynków maszynowych G5 Super. Nadszedł czas na zastosowanie nowej maszyny tynkarskiej, jeszcze lepiej dostosowanej do wyzwań i oczekiwań naszej epoki. Uniwersalny PFT G 5 jest następcą legendarnego już urządzenia PFT G 4.
Cena 37 000,00 zł

Agregat tynkarski pompa tłocząca Zp3 Xl

Agregat tynkarski Zp3 Xl to wydajna pompa tłocząca z zamontowaną mieszarką bębnów do wykonywania tynków cementowo-wapiennych przygotowanych na budowie. Urządzenie ZP3 XL to odpowiedni wybór jeśli chodzi o pośrednią pompę do zapraw murarskich.
Cena 36 900,00 zł

Agregat tynkarski do tynków maszynowych G4 Fu

Agregat tynkarski do tynków maszynowych G4 Fu pracujący w trybie ciągłym, do urabiania wytwarzanych fabrycznie suchych zapraw mieszanych maszynowo. Urządzenie może być napełniane zarówno materiałem z worków jak i bezpośrednio z silosu lub kontenera.
Cena 36 000,00 zł

Agregat tynkarski do tynków maszynowych Ritmo Xl

Nowy kompaktowy agregat tynkarski do tynków maszynowych Ritmo Xl z napędem na prąd zmienny 230 V lub prąd trójfazowy 400 V, opracowany specjalnie do pompowania, natryskiwania i nanoszenia suchych zapraw przystosowanych do nakładania maszynowego.
Cena 33 456,00 zł

Agregat tynkarski do tynków maszynowych Ritmo M

Agregat tynkarski do tynków maszynowych Ritmo M o zwartej konstrukcji, obsługiwany przez jedną osobę, 230V, do nanoszenia tynków natryskowych, mas wyrównujących, farb dyspersyjnych i wielu innych materiałów o uziarnieniu nie przekraczającym 3 mm.
Cena 32 366,22 zł

Agregat tynkarski do tynków maszynowych G4 Light

Agregat tynkarski do tynków maszynowych G4 Light pracujący w ruchu ciągłym, do wszystkich wytwarzanych fabrycznie suchych zapraw maszynowych. Może być napełniany zarówno materiałem z worków jak i za pośrednictwem pokrywy przelotowej lub pokrywy
Cena 31 978,77 zł

Agregat tynkarski do tynków maszynowych Mp25

Agregat tynkarski do tynków maszynowych Mp25 to wszechstronne, łatwe w obsłudze i montażu urządzenie. Nadaje się do wszystkich pompowanych suchych zapraw prefabrykowanych, dostarczanych zarówno w workach jak i z silosu, jak np. tynki wewnętrzne.
Cena 31 355,78 zł