Agregaty malarskie tłokowe hydrauliczne

Agregaty malarskie tłokowe hydrauliczne to mniejsze wersje agregatów malarsko-szpachlarskich hydraulicznych. Jako, iż są dedykowane tylko do malowania zamiast sztywnego układu zasysającego z obniżoną kulą zaworową posiadają giętki wąż ssący.

Silnik napędza pompę hydrauliczną, która wprawia w ruch pompę tłoczącą co sprawia, że maszyna pozbawiona jest mechanicznego układu przeniesienia napędu, dzięki czemu dedykowana jest do natryskiwania najbardziej wymagających materiałów.

Możliwość łatwej wymiany silnika z 230V na 400V lub spalinowy dodatkowo zwiększa jej funkcjonalność i bardzo mocno wydajność, dzięki czemu przy odpowiedniej konfiguracji pozwala na pracę z kilkoma pistoletami jednocześnie.

Dedykowane są do najcięższych zadań.

Agregaty malarskie tłokowe hydrauliczne z pompą

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Hydra M2000 hydrauliczny agregat malarski

Agregat malarski hydrauliczny Hydra M 2000. Mosty, zbiorniki wody, pokrycia dachowe, fundamenty i inne duże projekty wymagają tego rodzaju tłoka zasilanego hydraulicznie, który może dostarczyć tylko hydra.
Cena 65 190,00 zł

HydraPro IV hydrauliczny agregat malarski

Agregat malarski hydrauliczny Hydra Pro IV. Bardzo silny agregat do dużych prac malarskich. Agregat hydrauliczny malarski Titan HYDRA PRO IV posiada jedne z najlepszych właściwości w swojej klasie.
Cena 48 585,00 zł

PowrTwin Plus 8900 agregat malarski

Agregat malarski hydrauliczny PowrTwin Plus 8900. Zwiększenie mocy dla projektów, które wymagają większej mocy i mocy, PowrTwin 8900 Plus jest naszym najlepiej sprzedającym się opryskiwaczem hydraulicznym tłokowym, preferowanym przez wykonawców.
Cena 33 210,00 zł

PowrTwin Plus 6900 agregat malarski

Agregat malarski tłokowy hydrauliczny PowrTwin Plus 6900. Natrysk farb do budownictwa i antykorozji w tym antyogniowych. System hydrauliczny, wysoka jakość pompy tłokowej i pozostałych podzespołów.
Cena 30 750,00 zł